לא מבין מה העניין הגדול 107356
כולה איזה פסיכי מסובב ניסה לדקור דיילת באולר, וחשב, שמזה הוא ישתלט על מטוס שלם... שיאשפזו אותו במחלקה הסגורה ביותר באברבנאל וגמרנו, ולעובדת היותו ערבי או יהודי יש בול אותה מידת רלוונטיות כשל גושי-הצהוב שהוא מוציא מעיניו בבוקר. בחיאת... בוודאי אירעו הערב דברים יותר מרתקים מזה.....
לא מבין מה העניין הגדול 107379
אני מניח שהיית מגיב אחרת אם היית נמצא על הטיסה הזו.
היותו ערבי הנה עובדה חשובה אשר קושרת את האירוע למצב הביטחוני ולאירועים דומים.
אם יתברר שהוא באמת פסיכי שעשה את זה "כי בא לו" - אז אתה צודק, וזה שהוא ערבי או ג'ינגי או חו"ח צופה בערוץ 33 להנאתו - הנה עובדה לא משמעותית.
לא מבין מה העניין הגדול 107415
מסכים בהחלט. אם חשבת שהוא פסיכי, צ'מע קטע - קדמו לפסיכי שלנו כמה ערבים שחשבו שיוכלו לחטוף 4 מטוסים (בו זמנית! אדיוטים...) בעזרת סכינים, להתנגש בבניינים ולגרום למספר רב של הרוגים.

ובנימה רצינית יותר - קשה לי לחשוב על ידיעה חשובה יותר בחודשים האחרונים. ניכורם של ערבי ישראל (ולענין זה גם הבדואים ואולי גם הדרוזים) מהמדינה, ונכונותם לתרגם זאת לפעולות נגדה, הינה הבעייה החמורה ביותר איתה תתמודד ישראל בשנים הקרובות. להבדיל מהבעיה הפלשתינאית, אין (לי לפחות) פתרון סביר לענין. כמובן שמניעה (השקעה כספית ושאר פעולת היוצרות הרגשת שיוך) עדיפה, אבל ממתי פועלת ממשלה בחוכמה שלפני מעשה? ["ממשלות בוחרות בדרך הנכונה רק לאחר שכל יתר האפשרויות מוצו" - ציטוט מהזכרון, אבא אבן ז"ל, כמדומני].

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים