תוצאות הבחירות. באחריות. תרשמו. 107498
לא הבנתי בכלל בשביל מה עושים עוד פעם בחירות וסוחטים מאיתנו כסף. אלה תוצאות הבחירות. באחריות. תרשמו:
אריאל שרון לראשות הממשלה.
מצנע לראשות העבודה.
ש"ס יורדת בהרבה מנדטים,
שינוי עולה בגדול.

הבהרה: אלו לא בהכרח הדעות שלי, אלא המצב הקיים. אפשר לראות את התוצאות רק אם נפקח את העיניים טיפה. לממשלה כולנו רוצים מנהיג גדול, שאפשר יהיה לסמוך עליו. בעבודה רוצים מישהו חדש (כמה מקורי, אה?!) וש"ס עשתה הרבה טעויות במהלך השנה-שנתיים אחרונות. היה בלאגן עם דרעי, בלאגן עם הגיוס לצבא, בלאגן עם כמה 'פליטות פה'.בלאגנים מובילים לאי-סדר (והגעתי לזה לבד). וכמובן שכמה קולות שיירדו לש"ס, כך תעלה "שינוי" (ממילא בעצם היא הייתה עולה). שינוי היא מפלגה עם אידיאלים, מטרות ברורות. אם היא תוריד קצת מהקיצוניות שלה בגישה לגביי החרדים, אולי תזכה בעוד קולות.

וחוץ מזה, דרך אגב, תתעורו חברים, יותר מדי אנשים קמו בבוקר וראו שהם מפחדים לצאת לרחוב. וכך התחילה ידידות מופלאה ביניהם ... לבין הליכוד. (או עם מולדת, מה זה משנה, העיקר שיטפלו כבר בגורם המפריע - ערבים).
אשר לפסקה האחרונה. 107524
אני גם חי באותה הארץ. אני נאלץ לעבור בדיקה בטחונית פעמיים ליום, לכל הפחות - בדר''כ יותר. כל זאת בטכניון, לא באיזה בסיס צבאי. ולא רק זה, אלא שאני גם חייב, רחמנא ליצלן, להתקל יום יום בגורם המפריע, עליו את מדברת. והפלא ופלא - הם בכלל לא מרגישים כמו גורם מפריע. הם לומדים כמוני, עושים שיעורי בית כמוני, אוכלים כמוני, שותים כמוני, ואני מניח שגם ישנים כמוני, אם כי אני בד''כ לא מציק לאנשים בזמן שהם ישנים. ויש גם לכל אחד מהם אישיות אחרת. כמה מעניין. מי היה מאמין שיהיה כל כך הרבה שהוא אנושי בגורמים מפריעים. אני מניח שזה אומר שהפכתי במרוצת השנים לסססמולני סהרורי עוכר ישראל, כל זה בגלל שאני מסרב לראות את הגורם המפריע, ומנסה במקום זאת לראות את האנושי.

ביני לבין הליכוד לא תהיה ידידות מופלאה, אבל זה כלל לא קשור - לא כל הליכוד מוקדש לעניין שימור הסכסוך, שמירה על השטחים, ועויינות לגורמים המפריעים בישראל. משום מה, אלה הגורמים הדומיננטיים שם, וחבל, כי בחרות היו חבר'ה שפינו את ימית, אחד מהם היה גנרל צעיר בדימוס בשם אריאל שרון. לו רק היה אותו גנרל מתבגר, ומחכים, ופוקד עתה על הרב-גנרל הצעיר בדימוס שלו לפנות כמה התנחלויות.

טוב, אני שוב מאבד את חוט המחשבה שלי, אז אסיים כאן.
תוצאות הבחירות - באחריות? 107547
חנה - את מינה צמח במקרה?
את יודעת שהיא ליכודניקית, כן?
מכוני-השקרים תמיד ניבאו את ירידת ש"ס. ראינו כמה ירדה...
מדוע "שכמה קולות שיירדו לש'ס, כך תעלה 'שינוי"'? מה, מצביעים יעברו מן האחת לשנייה? משום-מה לא נראה לי...
מעניין, חשבתי לתומי שהליכוד היה בשלטון ב21 החודשים האחרונים... החודשים בהם, פתאום, החלו אנשים לפחד לצאת לרחוב... האם מגיע לו על-כך צל"ש? יש לך הגיון מרתק... יוצא-דופן מאד, מאד...
Ja!! 107548
בהחלט, חנה. נטורליש! על חברתנו להיות מטוהרת!! הגורמים המפריעים - החוצה!! תנוקה החברה הישראלית לאלתר, בטרנספר, במניעת ילודה, או באמצעים שהוכחו כבר לאחר ועידת ואנזה שלנו - ויפה שעה אחת קודם.
בכל מדינה - לאום אחד בלבד!! הצדיעו למנהיג!!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים