תקשורת מגויסת 10836
בנוגע ל- CNN. העובדה היא שמטרתו של כלי התקשורת החשוב הזה היא לא שמירה על אתיקה עיתונאית או דיווח האמת. מטרת CNN, כמו מטרת ערוץ שתיים, היא להרוויח כסף. אילו הייתי בעל מניות באחת מהחברות הללו, לא הייתי רוצה שהם ינסו לשחק איזשהו תפקיד מוסרי (מגוייס) באירועים.

בנוגע לישראל. "האייל הקורא" פרסם בימים האחרונים ארבעה מאמרים שקוראים להחמרת האלימות נגד הפלסטינים ומאמר אחד מתון. עידו כותב שמדינת ישראל היא קיבוץ מתגונן של עם נרדף בעולם. את זה כותבים על מעצמה אזורית הסופגת מיליארדי דולרים אמריקאים כל שנה למטרות צבאיות, החמושה בנשק גרעיני ובעלת הצבא החזק באזור. מאזן הקורבנות של האירועים האחרונים הוא בערך אחד לעשרה לטובת ישראל. אז איזה צד בדיוק נשטף בתעמולה?
אגב, בנוגע לעם היהודי בעולם: בהפגנה פרו-ישראלית בניו-יורק נכחו מושל ניו-יורק ושני המועמדים לכסא הסנטור. להפגנה פרו-פלסטינית לא הגיע אף פוליטיקאי.
תקשורת מגויסת 10838
מר דרוזינסקי הנכבד, האם שלחת למערכת האייל מאמר שנדחה בשל היותו "מתון" מידי? אנחנו מפרסמים את דעותיהם של הכותבים שטורחים לנסח בבהירות את דעותיהם. מה גם שאני מאמין שאחד לארבע זה יחס די דומה ליחס ברחוב הישראלי, אולי אפילו נוטה לכיוון המתון.
תקשורת מגויסת 10852
דובי, לא הייתה לי שום כוונה לבקר את ''האייל''. נתתי אותו כדוגמה לרוח הכללית השורה היום בתקשורת.
אגב, גם אין לי שום בעיה עם תקשורת מגויסת. היא פשוט לא צריכה להתלבש במחלצות של אובייקטיביות. מבחינה זו, העיתונות המפלגתית של פעם הייתה העיתונות הכנה ביותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים