והרי הישנות 110337
חבר'ה, באמת - כל יתר עמישראל שמע על כך כ-‏36 שעות לפני פרסום ה"ידיעה" הזאת... די פספסתם פה.
שמתי-לב שקצב הוספת הידיעות והמאמרים די נקלש לאחרונה, אבל - אם לא הספקתם בזמן, מה הטעם לפרסם ידיעה כזאת, למעלה מיממה תמימה לאחר שנתיישנה?
והרי הישנות 110345
למען האמת, קצב הוספת הידיעות והמאמרים די יציב, עם סטיות לכאן ולשם מדי פעם. בחודש נובמבר היו 41 פרסומים באייל (נכון לשעה זו), בחודש אוקטובר - 43, חודש ספטמבר חווה נפילה רגעית של 25 פרסומים, אבל אוגוסט - 39, יולי - 44, יוני - 38.
והרי הישנות 110359
חיכינו לתוצאות האמת. אבל תודה על התגובה המרתקת והמחכימה.
>כחכוח< 110367
אני די משוכנעת שאם הייתי טורחת לחפש את התגובה הרלוונטית, הייתי מוצאת את המישהו שכבר טען לפני שמטרת ה"חדשות" הן לפתח מקום נוסף לדיונים בנושאים אקטואלים, וכך למנוע דיונים אקטואלים-אבל-לא-קשורים-לדיונים בדיונים.

אבל אני לא טורחת לחפש.

______
העלמה עפרונית עוד מעט יוצאת לטיול.
שוב.
הנה דוגמא 110375
תגובה 73469
כן, אבל היא לא טובה 110422
(אלא אם כן התפתח דיון על תוצאות ההתמודדות בין שרון לביבי באיזשהו מאמר אחר. (בטח יש קצת בסקר על ההצבעה לכנסת, אבל לא נראה לי שזה ממצה)).

זה קצת יותר טוב (תגובה 107018), למרות שבסופו של הדיון הזה בילינסקי דווקא התקפל, אז אולי גם זה לא משהו.

האמת שהכי טוב זה פשוט לחזור על המנטרה: סעיפים 20 ו21, 20 ו21. (http://www.haayal.co.il/help.php3). אני לא ממש זוכר מה כתוב שם, אבל נדמה לי שהם דאגו לכסת"ח את עצמם שם מכל כיוון אפשרי.
>כחכוח< 110402
תגדירי טיול.

ותפסיקי להראות כמה כיף לך שאת עושה מה שאת רוצה ומכייפת כל הזמן. יש כאן בפורום הזה אנשים שחולמים בלילה על פסגות גשומות בפרו, ומתייפחים חרישית...

--
אבירי, שמנסה לתמרן בין עבודה ללימודים, מפחד מהמילואים הבאים, חולם לזרוק הכל לכל הרוחות ולצאת לטייל שוב, ושואל את עצמו אם החיים נגמרים בגיל 25.
110405
רציתי לענות לך באימייל חינני, אבל לא השארת כתובת דואל נורמלית.

טיול? ארבעה ימים במדבר.
אני מניחה שזאת הגדרה מספיק מדוייקת.
ובא לי על איזה טיול עצבני באמת. לשקוע ברביצה אינסופית באילת, או לחרוש חלקים נבחרים מהגולן, או אפילו סתם לבצע גיחות קצרות לתל אביב וירושלים...
אבל לשותפה המיועדת שלי לתוכניות הקדימו את הגיוס. (אה, את יודעת, במקום להתגייס בעוד ארבעה חודשים, אני מתגייסת בעוד שלושה. ימים.) ככה שאני לא עושה _המון_ כיף.

מעודד?
_______
העלמה עפרונית, עוד חודש וחצי צבא, והכיף יגמר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים