נבחרת הטפשוּת והחושך 110850
אם ההתאחדות לכדורגל הישראלית לא תהיה טפשה, נדמה שהיא לא תהיה ראויה לשמה.
וכהמשך, אני מציע ששירה של שרית חדד "הדליקו נר" שבו ייצגה אותנו באירוויזיון, למרות שלא שירתה בצבא, יימחק. ובעצם, תימחק גם תוצאת המשחק בו השתתף יגאל אנטבי, שחקן מוכשר שלו שותף בעבר יתכן שהיה מצליח להבקיע שער נכון במקום הנכון ולהעלות את נבחרתינו למונדיאל, מה שלא הצליחו הג'ובניקים המפונקים העושים 804 בקרייה (וגם זה בהגזמה) ולא ברור בכלל על מה צה"ל מבזבז עליהם כסף. כוכבים עאלק.
אגב, מה עם שמעון? מתי יחליטו שהוא לא יוכל יותר לשרת כשר חוץ כי לא שירת בצבא (נחוצה כבר איזה דרך לשלוח אותו לגמלאות, אולי עכשיו הזמן?)
בקיצור, נבחרת ישראל ללא אנטבי, המייצגת ממסד לאומני וחשוך, אני אעקוב אחר כל משחקיך, וכל הפסד שלך (ואין לי ספק שאת תפסידי ותפסידי ולא תגיעי גם ליורו הבא) יעשה לי את היום.
וגברי עירום על השולחן 110866
אבל אתה חייב להודות שההתאחדות מצליחה שוב ושוב עם כל הצהרה חדשה להסיט את הדיון מהנושא העיקרי - למה הכדורגל בארץ נראה כמו שהוא נראה ואיך זה שלמרות הכל זורם שם כל כך הרבה כסף.
וגברי עירום על השולחן 110957
זה בגלל שכבר טיפלו בנושא הזה, ואין כל סיבה להוסיף ולהתעמק בו:

תגובה 107390
111302
דבר ראשון, אני חושבת ששרית חדד עשתה שירות לאומי.

דבר שני, אני בטוחה שאתה רואה בדיוק כמוני את ההבדל בין מישהו שלא שירת בצבא ממניעים דבילים כמו עלייה לארץ לאחר גיל הגיוס, לבין מישהו שבוחר להשתחרר ממניעים אלטרואיסטים כמו קידום קריירת הדוגמנות או הספורט שלו.

ומה זה 804?

_______
העלמה עפרונית, אחרי חווית כמעט מוות, וסימן כחול בצורת אוסטרליה על הרגל.
שמונה-אפס-ארבע 111303
באים בשמונה, עושים אפס, הולכים בארבע.
'בנתי. תודה 111304
________
העלמה עפרונית, עדיין לא מכירה סלנג צבאי.
אבל זה יעבור.
'בנתי. תודה 111306
יש גם וריאציות: 805, 905. יש גם סרט חביב שנקרא nine to five:
אנטבי יפה? 111348
עד כמה שאני יודע, הסיפור של אנטבי היה קשור בסיבות משפחתיות, ולא בקידומה של איזה "קריירת דוגמנות". כאילו שזה באמת משנה לכל החשוכים האלה בהתאחדות לכדורגל וכו'. ושאם זה היה גיל מבוגר או משהו כזה, הם כן היו מתחשבים.
אני רואה שהסבירו לך מה זה 804.

_______________
א. הראשון, אחרי הפסקת חשמל של שעתיים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים