משרד החוץ והביטחון 111041
ואולי הדיע הזמן שמשרד החוץ ומשרד הביטחון בשיתוךף עם זרועות המודיעין השונות יתיישבו להם יחד ללא משוא פנים וגבהות לב ורדיפות כבוד, ויחברו איזשהו מסמך הנחיה או אזהרה למי שרוצה לטוס לחול. המלצה ביטחונית גרידא למען ביטחון עם ישראל שרגלו משגת כל יעד בכל מקום בעולם ?
משרד החוץ והביטחון 111042
משרד החוץ והביטחון 111424
היה בלילה גוב (2): צריך להסתובב עם אפוד מגן, קסדה, שתי מראות, גז מדמיע, אלה (למקרה שתכנסי למועדון סאדו-מאזו), וכו' וכו'.

ואם ינסחו, את תקשיבי להם? הרי הם כבר שנים מנסים לשכנע אנשים לחגור חגורות בטיחות וזה לא עוזר להם. עד שלא יאיימו לקנוס אנשים שמסתובבים בחו"ל עם מגן דוד על החזה, אף אחד לא יתייחס.
אבל מה אני מתלונן, אני זה שנקלע בטעות לרובע המוסלמי בעיר העתיקה עם בחורה שעבורה לא לדבר עברית זה להגיד דברים כמו "יור שרוכים אר אנטייד!". רבע השעה המפחידה ביותר בחיים שלי.
משרד החוץ והביטחון 111478
לא אמרו לך שמסוכן להסתובב עם שרוכים לא קשורים?
זה מפחיד זה? 111491
למצוא את עצמך באמצע רכס ההימאליה, הכפר אליו הגעת בלילה מתגלה בבוקר כמקום שבו על הבתים תלויות תמונות של חומייני בגודל של קומה, שלטי התנועה האיסלאמית הירוקים מתנוססים מעל ראש כל עץ והמסגד הירוק הענק במרכז הכפר מזכיר לך את ג'בלייה זה ממש לא סימפטי.
כן, קו הטלפון הקרוב נמצא קצת יותר ממאה קילומטר מדרום ועל מכוניות אין על מה לדבר.
כשבעליו של מלון הדרכים ניגש אליך וחצי שואל חצי מטיח בפניך את המילה "ישראייל?" - זה הרגע שבו אתה מרגיש את אצבעותיו הקרות של הפחד משחקות לך בתלתלים שבעורף.
זה מפחיד זה? 111514
נו מה, אתה מחכה לעוד סיבוב בירה? ספר מה קרה!
זה מפחיד זה? 111544
אני חושש שהאנטי קליימקס ישבור את השיא של ג'ורג' קוסטנזה בסיום סיפור הליוויתן (היא אמרה לי ללכת לעזאזל אז תפסתי את האוטובוס לביתי).
הטרגדיה היתה שנאלצתי להעמיס את התיק על הגב ולהתחיל לצעוד בלי לחכות לארוחת בוקר.
במשך היום עוד בדקתי מידי פעם אם יש איזה המון זועם עם סכינים בעקבותיי אבל בדיעבד כאשר חזרתי לציוויליזציה שמעתי שהם רצחו ארבעה תיירים בלגים בזמן שהסתובבתי שם אז אני משער שהם מילאו את המכסה לאותו החודש.

הימים לאחר מכן היו ממש סוריאליסטים כאשר עדיין תמונות ענק של חומייני מעטרות בתים בודדים ומעלי ארבעה מטוסי מיג 27 עורכים תמרונים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים