דברים שרואים מכאן לא רואים משם? 11166
קשה לי נורא להחליט, להגיב כאן או באתר של פיש?
דברים שרואים מכאן לא רואים משם? 11168
כן... בשביל מה המציאו את ההייפרלינקים, אם לא בשביל שלא יהיה צורך לשכפל טקסטים בצורה הזו?
אסתכן בהשערה: מערכת האייל, המקורבת (ואין בכך פסול, ואין זה סוד, ואין היא מנסה לשמור על זה בסוד) ל"עין הדג" חשבה שזו הדרך הטובה ביותר לומר לקוראי האייל "היי, יש אתר חדש שרצינו שתראו. בפרט, כדאי לכם לקרוא את הביקורת של לונג ג'ון על 'מרד התרנגולים"'. במבנה הארגוני והטכני של האייל, אין להם דרכים רבות אחרות לשלוח מסר כזה.
תודה על המסר, בכל אופן! כבר הוספתי את "עין הדג" לסימניות שלי, ואני ממשיך לחכות ש"מרד התרנגולים" יופיע על מרקע הטלוויזיה שלי.
דברים שרואים מכאן לא רואים משם? 11169
לא בפרט ולא לונג ג'ון (שכבודה במקומו מונח. אנחנו פשוט לא זוכרים איפה הנחנו אותו, אבל מניחים שזה המקום שלו) - סתם סרט שחשבנו שכדאי להמליץ עליו. למה להיות שליליים?
וכן, האתר של פיש אכן מקושר אלינו (ולו משום שהוא בנוי על אותה מערכת), ואכן חשבנו שכדאי לספר לכם עליו, וגם להביא אותה בביקורת סרטים כיפית.

ומה זה לחכות שיגיע לטלוויזיה? להיות באולם קולנוע עם עוד אנשים לא יפה לך?
אני?! שלילי?! 11173
לא התכוונתי לטעון שיש משהו פסול או שלילי בפרסום (ואף טרחתי להסיר ספקות בהערתי שבסוגריים).
נראה לי, עם זאת, שאם הפורמט של האייל היה פחות נוקשה, אזי ההמלצה על הסרט היתה יכולה להגיע אלינו, הקוראים, הישר מעין-הדג, באמצעות אי-אלו פלאי טכנולוגיה.
זה למעלה מעשר שנים שלא נכחתי בהקרנה מסחרית של סרט קולנוע (והניסוח הזה אינו מכוון לרמוז שנכחתי באולמות-קולנוע בנסיבות אחרות יותר מפעמיים-שלוש). מסופקני אם הסיבות לכך מעניינות מישהו (הן לא אף אחת מהתשובות בסקר ''עין הדג''), אבל אולי אכתוב עליהן פעם לאייל או ל''עין''.
אני?! שלילי?! 11177
ה"שליליים" התייחס לרעיון של לפרסם ביקורת שלילית על משהו.

אתה יודע איך לפעמים סדרות טלוויזיה מתחילות את חייהן בסדרות אחרות? "מלרוז פלייס" התחילה את חייה ב"בברלי הילס" (חטאי נעורים, עזוב). אז החלטנו שאפשר לתת בעיטת פתיחה לדג באייל. (ממש גן חיות קטן יש לנו כאן. :)

ובאשר למאמר התאורטי - אני אשמח מאוד לקבל אותו. גם פיש ישמח.
אבל אני יותר. הוא כבר לקח לי כותבת אחת (ואת עצמו). לא מספיק?
אני?! שלילי?! 159047
הסיבות מעניינות. אולי תכתוב עליהן?
הוא שאמרתי: 159052
אולי אכתוב עליהן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים