118959
תגובה 118764
118967
לו היתה זאת תגובה שלי, גם אני הייתי דואג להמנע מלהתיצב מאחוריה.
יופי, נחמה 118968
מכיוון שהיה זה אני שהחליט לפרסם את הטור הזה, אבקש לבוא בתלונות אלי (בדוא"ל) ולעזוב את מרת רגב בשקט.

הגם שאינני רואה טעם במגזין שכל כולו טקסטים אישיים שכאלו, הרי שלפרסם טקסט כזה מפעם לפעם לא רק שאינו דבר שלילי, הוא דבר חיובי מאין כמוהו, ואף מתבקש. לא טוב לך? הדרך החוצה היא בפינה הימנית למעלה - הכפתור עם ה-X.
מכופף הבננות?! 119123
כיוון שהפורמט תחתיו פורסם הקטע הוא :"טור אישי", אני חושבת שיש לזכור שזו בדיוק הכוונה- אישי.בחינה לא מדעית, לא מגובה בתיאוריות אלא הבחנות אישיות של הכותבת על מצב העולם מסביבה.בקטע שפורסם לא התיימרתי לנסות ולנתח את המצב ביחב"ל, לא הבאתי ציטוטים מקיגלי ו-וויטקוף ואין לי שום כוונה להתהדר בנוצות פסודו-אקדמאיות (לפחות בקטע זה, חכו למאמר על האימפריאליזם החדש....).
בכל הנוגע ל"בננות" אכן פורטל חביב, אבל הניסיון שלך לזרוק אליו כל קטע שיש בו נשיות, או רגשות או רחמנא לצלן אישיות, מריח לי יותר משוביניזם מאשר מביקורת אמיתית על איכות הכתיבה או ערכה.
סכנה לחברה ? 119144
עם קצת פחות שוביניזם, יש משהו טיפה ממוקד מדי בקטע עם הסלנג הצבאי. את החדירה של הסלנג הצבאי לשפה היום יומית אני אישית מרגיש הכי פחות במערכות יחסים שבינו לבינה ובתיאורן באזני אחרים.

מצד שני החדירה של סלנג צבאי לשפה היום יומית היא ברורה ונרחבת דווקא בדוגמאות הפחות מובלטות שציינת (''עפיצות'', ''שביזות'' וכו') שעברת עליהן באגביות.

אבל אולי זה רק אני.
סכנה לחברה ? 119343
עפיצות זה לא משהו שקשור ליין?
סכנה לחברה ? 119400
תגובה 119137
מכופף הבננות?! 119206
אני חושבת שהכוונה היא לא שרגשות/נשיות/אישיות לא שייכים לכאן. פשוט הבחירות הסגנוניות שלך מזכירות יותר כתיבה לנוער מאשר כתיבה למבוגרים, ואת זה אפשר למצוא בעיקר במקומות כמו בננות.
למשל:

"יושבת מולי במצב צבירה נוזלי, מוקפת טישו תלת-שכבתי עם אלוורה"

"ובין קינוח אף לכפית האגן-דאז בטעם שוקולד בלגי"

שני אלה מזכירים לי את איטו אבירם (שאינו אישה ואינו רגשן במיוחד).
ולא שזה לא בסדר; אני מסכימה עם דובי - הוא בחר לפרסם טור אישי, וכל הטענות והמענות צריכות להיות מופנות אליו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים