יותר טוב תעשו טוטו בחירות 119267
טוב, סתם.

שם הישוב עליו דיבר שריד הוא מרגליות (בו הוא מתגורר). חוץ מזה דווקא יצא לי לשמוע לא מזמן ברדיו, במסגרת איזשהו משדר אקטואליה, ג'ינגל של מר"צ (שנדמה לי שהוגדר אז כסקיצה או משהו בסגנון, אז יכול להיות שמאז הם החליטו לרדת ממנו) עם קריצה למוזיקה מזרחית. המילים היו: "מר"צ לא בעדר, היא לא בעדר, היא לא בעדר של שרון".
הג'ינגל של מר''צ, יותר מהכל, פשוט מביך. 119270
אבל מביך ברמות של התפתלויות מול המסך, וחיפוש מקום שבו אני יכולה לקבור את עצמי מעומק המבוכה.

מישהו אמר לי פעם, שהשלב שבו מישהו קורא לי "אחותי", זה השלב שבו אני צריכה להוציא לעצמי מהראש כל רעיונות שהם לקטע שהוא מעבר לידידות מוחלטת.
מצע חברתי אחותי?
ראבק, באמת שיכלתם להשתדל יותר.
יותר טוב תעשו טוטו בחירות 119274
חוץ מזה-הרי המתחרים של מרץ הם העבודה,שינוי, אולי חד"ש, אולי עלה ירוק, אז למה הם מרכזים את הארטילריה שלהם בהפגזת הליכוד? הרי מהנאום של שריד נגד שרון הכי טוב שהם ישיגו זה שאנשים יעברו להצביע עבודה במקום ליכוד.
יותר טוב תעשו טוטו בחירות 119279
המטרה היא מצביעי הליכוד (וש"ס, אגב) שמצביעים לליכוד לא בגלל אידיאולוגיה, אלא בגלל ש"הליכוד זה בית". מי שהבהיר את הנקודה הכי טוב הייתה דווקא מפלגת המרכז - "אם עמיר פרץ היה ימין, הייתי מצביע לו", אומרת הדמות הפיקטיבית של המזרחי-ימני-פועל, "אבל הוא שמאל!" (בהבעת גועל ברורה). מרצ מנסה לשכנע את מצביעי הליכוד לעזוב את ה"בית" ולהצביע לפי מה ש"טוב להם". זה מהלך שדווקא עם אחד הייתה אמורה לנסות לעשות, והיא לא עושה. עם אחד, לכל היותר, תוקפת את ש"ס.

ספיקינג אוף עם אחד - שמתם לב שבתשדיר הריקוד שלהם, מי ששואל "עוד פעם בחירות?" הוא דווקא לפיד, המרוויח הגדול בבחירות הקרובות? אינטיליגנאטים.
יותר טוב תעשו טוטו בחירות 119394
אני רק יכול לאמר שאם מישהו במרץ חושב, שע"י התשדירים מהסוג שהם עשו אתמול הם יוכלו לגנוב מצביעים מהליכוד או מש"ס(!), כנראה שהמוח שלו נפגם קצת מצפיית-יתר בג'ינגל הטראנס של המפלגה. אבל זה רק אני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים