יש לנו מרץ לעשות... ביאאצ'! 119385
1. בתחרות הג'ינגל הגרוע ביותר אין תחרות. מרץ, עם הג'ינגל הששטוסאי/פוגים-זה-רץ-פצץ שלהם, מציגה את עצמה כמנותקת לחלוטין מהמציאות. הפסודו-היפ היפ הדלוח הזה כבר יצא מהאפנה מזמן, אבל עצם הבחירה בסגנון כל כך ילדותי... וואט נעקסט? כרזות בצבעי גועש?

2. שינוי, עם האצבע המורה של לפיד... [ברררר]. ואגב, מה הקטע עם האזיקים? והנקניקים? הייתה איזו פרשת נקניקים? אני לא שמעתי עליה בכל אופן ועל פניו זה נראה שטומי סתם רעב באולפן. ומה קרה לקוביה ההונגרית?

3. עלה ירוק מזכירה לבוחרים להביא תעודת זהות. אה, וגם תקנו קצת מנצ'יז בדרך חזרה. וניירות!
או שזו חוסר מודעות טפשית או שזה הומור עצמי מבריק. בכלל, כל הלוק של הקמפיין נורא הזוי, חשבתי שהם מנסים לשוות לעצמם ארשת רצינית יותר (בלי טראנסים ושטיקים אחרים).

4. המפלגה, שאיני זוכר את שמה רק את סימנה "קץ", רצה נגד השחיתות בשלטון. מישהו צריך לספר להם ש "שימו 'קץ' לשחיתות" זה דו-משמעי.

5. הבחור החברמני ההוא שהיה מצביע לפרץ "אבל הוא שמאלני! ההסתדרות נו...". מצוין. 'לול'תי.

6. חירות צריכה לשקול לצרף את ביוויס ובאטהד לתשדירים. Fire! Fire! he he. איי-סי-די-סי הולך טוב עם סצינות מלחמה. אבל ברצינות, שמישהו יקנה לקליינר פלייסטיישן 2 או משהו כי הבנאדם צריך לפרוק.

7. מצנע הצליח "לבסס דו קיום בחיפה" - כמה נחמד. כי ידוע שלפני מצנע היו שם מלחמות כנופיות בין ערבים ליהודים באופן יומי. אז מצנע בא, ובעזרת לא יותר מאשר כשוריו המופלאים בפוליטיקה, קסמו האישי ואיזולירבאנד הצליח להביא שקט לרחובות חיפה. זה כמובן גם מוכיח באינדוקציה שהוא יהיה ראש ממשלה טוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים