אכן, חרות ממשיכים במסע ההפחדות. 122067
ברוך מרזל, עוד שבועיים, גם אני בכנסת!

מה שאני לא מבין זה למה העבשודה תוקפת פעם אחר פעם את הממשלה הטובה ביותר שיכולה להיות עבור השמאל בקונסטלציה הקיימת - אותה ממשלת אחדות חילונית ידועה לשמצה.
תראו, לי נראה ברור שהכי טוב להיות במרכז הקואליציה. המדיניות של ממשלת קואליציה יציבה תהיה תמיד זו של הגופים המרכזיים ולא הקיצוניים בה. לכן שאיפת ראשי המפלגות הגדולות צריכה להיות ממשלה שבה הם במרכז.

ברורה לי התנגדות העבודה לממשלת אחדות כמו שהייתה (עם המפד"ל, ש"ס, אגודה ושרנסקי), כמו שברור לי רצונו של שרון בממשלה כזו בדיוק. במאכ"ש ‏1 נמצא הליכוד באמצע, ועמדות הממשלה יהיו עמדותיו של שרון. לעומת זאת, העבודה בכלל ומצנע בפרט נמצאים בממשלה כזו בסמן השמאלי, ומהווים 'עלה תאנה'.
לעומת זאת, במא"ל ‏2 המרכז הוא אצל טומי לפיד, כלומר המדיניות של ממשלה כזו תהיה מרכזית מבחינת יחסינו עם הפלסטינית. זו תהיה הממשלה הכי שמאלית (מבחינת שלום וביטחון) שניתן להגיע אליה אחרי הבחירות, ומבחינת דת ומדינה עמדותיה יהיו כעמדות מפלגת העבודה (האמצע בין הליכוד לשינוי).
שרון, אגב, מתקשה לחשוב על הקמת ממשלת ימין אמיתית, כי אז יהיה הוא הסמן השמאלי שלה. ממשלה כזו תבצע את מדיניות נתניהו או תהיה לא יציבה.
--------------------------------------------------------
חמיצנה, זה סוג של חמין? ‏3

1 ממשלת אחדות כמו שהייתה.
2 ממשלת אחדות חילונית.
3 כששמים גם הערות שוליים וגם קו, מי למעלה ומי למטה?
אכן, חרות ממשיכים במסע ההפחדות. 122072
איך מא"ל זה "ממשלת אחדות חילונית"?

אבל זה לא מה שרציתי לכתוב: למעשה, ככל שאני חושב על זה, נראה לי שתמיכה של העבודה בממשלת אחדות חילונית תהיה הפעולה הטובה ביותר שהם יכולים לעשות. למה? כי אם יהיה ברור שזה לא משנה מה הגודל של שינוי, עדיין יהיה גוש גדול שתומך בממשלת אחדות חילונית, אז הרבה מצביעי עבודה פוטנציאליים שחשבו להצביע שינוי כדי לכפות על המפלגות הגדולות מא"ח, יעדיפו להצביע לפי ההעדפות הבטחוניות שלהם, כלומר, לפנות לעבודה. מה פספסתי בניתוח שלי?
את זה שמפגלת העבודה מטומטמת. 122075
חמין? 122199
אם כבר אז חמיצה.
אם כי יש ברדיו חד חידות ששמו חמיצנר. אולי זה עליו?
חמיצר, דן חמיצר 122204
חמיצר, דן חמיצר 122206
אהמ.
כן, אני יודעת.
לא, זה לא אתה, זו אני.
[אם ללוגי מותר להשמיט מהחמיצנה את הנו"ן, אז לי מותר להוסיף לחמיצר נו"ן. לא?]*
*{[אמרתי לך שזה לא אתה, זו אני..]}

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים