ואצלנו? 122651
אין לי מושג מה קורה אצל שכנינו הפלסטינאים בחדרי חדרים, אבל בכלא מגידו למרבית הזוועה כלואים ביחד נערים מגיל 16 ומבוגרים. כל נער "שייך" למישהו מבוגר שמנצל אותו לשרותים שונים כולל שרותי מין.
ואצלנו? 122659
אם להאמין לקולנוע ולטלויזיה, הדבר נפוץ גם בבתי כלא בארה''ב.
ואצלנו? 122689
בבתי כלא בארה"ב נמצאים בוגרים ונערים ביחד?
אפילו אצלנו בבתי הכלא ה"אזרחיים" יש הפרדה.
ואצלנו? 122679
קראתי פעם מאמר בנוגע לחברה הפלסטינאית, שגם היא חברה פטריארכלית בה יחסי מין הומוסקסואלים הם נפוצים ביותר, אם כי במתכונת של סיפוק מיני גרידא ותוך דיכוטומיה מוחלטת של פעיל/סביל. לו רק הייתי זוכרת את המאמר עצמו, מי כתב אותו או היכן פגשתי אותו...
זכורה לי במעומעם ההשלכה שביצע כותב המאמר - התסכול היומיומי של אוכלוסיה כבושה מביא לפטריארכליות מוקצנת (חברה סופר-מאצ'ואיסטית, בה רעיון ה"גבר" הוא מאוד משמעותי) ולדיכוי נשים ואלימות קשה במשפחה. פריקת התסכול, בצירוף עם היחס המזלזל כלפי נשים, מביאים לנפוצות יחסי המין ההומוסקסואלים, אבל אני לא מצליחה להיזכר במידע נוסף. את המאמר קראתי ב-‏96 או משהו כזה - אולי מישהו מכיר?
ואצלנו? 122967
מאיפה הבאת את הסיפור המלבב הזה?
ואצלנו? 122977
מכלא מגידו, למה?
ואצלנו? כך היה גם ביהדות 211090
בחברה היהודית העות'ומנית גם היה נפוץ מנהג שכזה ויש אפילו מאמר מצוין בעניין זה "משכב זכר בחברה היהודית העות'מאנית / ירון בן-נאה"
הוא מספר שם שבשל הסתגלנות של היהדות היא השתלבה בחברה של אותו מקום בצורה כזאת שהיהודים נהפכו לתאומי הטאליבאן אם תרצו (לפחות באספקט הזה). רבנים רבים ניסו לשנות נוהג זה ובסופו של דבר הצליחו (למרות שחלק מהם אף טיפחו יחסים כאלה).
ואצלנו? 356842
למה ללכת רחוק בואו בקרו במוסד צופיה לבנות ותיראו מה הולך שם או בנווה תירצה
ואצלנו? 356923
מה הולך שם?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים