חבל על מצנע. 124269
אני לא יודע עם לדובי יש לב של אבן, אבל התשדיר עם סיפור האישה מאשדוד היה התשדיר הכי טוב של העבודה במערכת הבחירות. לא, אני חורז בי, זה היה התשדיר הטוב היחיד של העבודה במערכת הבחירות. תשדיר שבו מצנע מדבר בגובה העיניים, לא מפוזה של ביטחוניסט או של ראש ממשלה. תשדיר שבו מדברים על הבעייה האמיתית של ישראל בשנתיים האחרונות. ופשוט. ואמיתי. כל כך טוב שזה מרגיז: לא יכולתם לעשות עוד כאלה? בהתחלה? ובאמצע? למה רק ביום האחרון? זה מזכיר לי את בחירות 96, כשהעבודה נזכרה לשלוף את רצח רבין ביום האחרון של התשדירים. ממה לעזאזל אתם מפחדים?
אין ספק שהאלכסון צודק: הקמפיין הזה היה עוד טעות של העבודה.

על הליכוד אין מה להגיד.
שינוי לא רק לא תקפו אף אחד, אלא שגם לא צילמו שום דבר מלבד אותו אולפן משמים ומעט גרפיקה. זהו. והפרסומאים שלהם עוד יקבלו בונוסים. העבודה הכי קלה בהיסטוריה.

מפלגת המרכז באמת פרשה מההתמודדות? איזה מצער. אני קיוויתי שהם יוריד לטמיון עוד איזה חצי מנדט של מצביעי ימין. עכשיו נשאר רק להחזיק אצבעות לצומת.

ואגב ימין סהרורי, בימים האחרונים יש בתל-אביב מודעות משונות, הקוראים לשים פתק לבן - אבל אם כבר מצביעים, להצביע חרות, 'המפלגה שהמושחתים מנסים לפסול'. יש גם פוסטר דומה שמסביר: 'לא עוברים לשינוי - כי אנחנו לא שונאים יהודים. לא עוברים לעלה ירוק - כי אנחנו לא מסוממים.'
מה זה הדבר הזה? האם חרות מנסה לפתות את המיואשים שממש אין להם מושג מכלום? ואם כבר לעבור למפלגה שרוצים לפסול אותה, מה רע בבל"ד?

דווקא התשדיר האחרון של 'עלה', שהיה שילוב של תשדיר 'מועמדי המפלגה' עם הקליפים של ההתחלה, עבד יפה. חבל שהם לא בנו ככה את כל מערכת הבחירות, וחבל שהם השתמשו בדיוק באותם שוטים בשני ספוטים. היה לכם גם חומר גלם עם שני מועמדים נוספים - למה לא להכניס גם אותם?
מרדה של שינוי 124334
לא יודע אבל התשדיר של שינוי שבו הם בחרו לדבר אל העם ולא להציג לו שירים יפים או אנשים שאומרים כי עברו לפה או לשם דיבר אלי יותר מאשר התשדירים של של שאר המפלגות.

הם היחידים שאמרו מה הן המטרות שלהם אילו חוקים הם רוצים לבטל ומה הם מתכוונים לעשות לאחר הבחירות.

שרון כרגיל דיבר הרבה אולם לא אמר דבר.
מיצנע מלבד גדר ביטחון ממש לא מאר מה הוא הולך לעשות.
מר"צ לא ציינה מה היא הולכת לעשות הפעם אילו חוקים היא רוצה להעביר אלא דיברה על העבר כי יש להם מרצ חעשות. יופי אבל למה שניתן לכם את הקול שוב? כי תעשו מה?
האיחוד הלאומי דווקא כן העזו לדבר על מה הוא רוצה לעשות אבל ככל הניראה הם יגלו מה שגילה בני בגין כי יש לו דעות אבל אין בו מספיק תמיכה.
ש"ס כרגיל לא אמרו כלום מלבד תורה וחברים.
עם אחד דיברו הרבה על מה הם עושים וכייצד הם ישמרו על כל המסכנים אולם לא אמרו לא מה הם עשו ולא מה הם יעשו.בסדר עמיר כולם סומכים עליך.
מפדל גם כן לא ממש אמרו משהו, קצת פה טיפה שם אל בכל זאת.

ואז נשאלת למעשה מה המטרה של התשדירים, האם יש בהם מטרה לשכנע אותנו לאיזה משרד פירסום יש זמרים טובים יותר סינגלים שנישמעים טוב יותר , מי יכול למצוא עוד עריק למפלגה זו או אחרת או מי יכול להראות עוד שלטים שניתלו בניגוד לחוק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים