בקריאה חוזרת 124967
בקריאה חוזרת של המאמר עולות בדעתי ההסתבכויות הלשוניות שלי: כדתיה נאיבית למחצה ושמרנית למחצה טרם התרגלתי לסלנג הישראלי הנפוץ, זאת גם לאחר שנים של חיים בחברה לא דתית למהדרין.
אני עדיין דופקת על הדלת, למרות שרבים מידידי נוקשים עליה. אני עדיין גומרת את הסנדביץ' שלי, למרות שהם שומרים מכל משמר על המילה "לגמור". את הסנדביץ' הם מסיימים. ואלו רק שתי דוגמאות מתוך ביטויים רבים שמצאו משמעות חדשה בשפה.
(המשעשע שבכל העניין הוא שכך למעשה אימצה החברה הישראלית שפה גבוהה יותר: *תמתיני*, אומרת הפקידה הערסית למחצה, *אסיים* את הטלפון ו*אתפנה אלייך*. בעבר אמרו "אטפל בך", היום - כך נתנו לי להבין - זה סוג של איום מרומז.)
אה, אבל 124981
אפילו "אתפנה" כבר הולך ומקבל משמעות מודרנית מצומצמת משהו, וצריך להקשיב היטב אם הפקידה ההיא עומדת להתפנות אלייך או שמא בכוונתה להתפנות *עלייך* כי הפרעת לה באמצע שיחת הטלפון.
בקריאה חוזרת 125392
אני חושב שהשמירה הזו על המילים "לדפוק" או "לגמור" שמורה לצעירים שעדיין חושבים שה"רמיזה המינית" היא נורא מצחיקה.

מישהו יודע האם המילה "coming" מהווה בעיה עבור דוברי אנגלית כיום?
בקריאה חוזרת 125494
מנסיוני, לא. ובכתב, כאשר הם רוצים להשתמש במשמאות הביאה המינית, הם משתמשים בעיוות "cumming." וזה חבל, כי "cum" זו בכלל מלה לטינית תמימה, שמשמעה "שהפך," או משהו כזה.
בקריאה חוזרת 125552
cum בלטינית - 'עִם', והשווה con באיטלקית המוכר לכל בוגר חינוך מוסיקלי קלאסי.
בקריאה חוזרת 126055
אבל בלטינית מבטאים זאת כמו oo, לא?
ובסלנג באנגלית של היום בכלל נגזר cum כשם עצם מה- cumming המקורי.
בקריאה חוזרת 127520
שמח לראות שעברת.
בקריאה חוזרת 127521
שעברתי מה?
את המבחן 127536
את המבחן 127538
הדבר היחידי שניתן להסיק מן התוספת לשם שלי, היא שסיימתי את המבחן. אין להסיק מכך על הציון שלי בו. (ובכלל, היו אלה שני מבחנים. אבל לא משנה.)
את המבחן 127542
האדום מגלה אמפטיה ליסורי כליל הצעיר, ומה שהוא חוטף בתגובה זאת נוקדנות סונטת. למה?
בקריאה חוזרת 127540
את המבחן, שכ''כ הטריד אותך.
בקריאה חוזרת 127541
תודה על הדאגה. אני סתם קטנוני בשעה מאוחרת.
בקריאה חוזרת 125528
באופן מפתיע, היא אינה בעייתית. כנ"ל לגבי ביטויים דו-משמעיים כגון "going down" או "put out". מצד שני, ייתכן שאני פשוט לא בגיל המתאים, ושאם תשאל אמריקאי בן 16 הוא יגלה לך שהוא נמנע משימוש בביטויים כגון "go down".
בקריאה חוזרת 127519
או להיפך - בעלי אובססיה מינית כה קיצונית, עד כי בכל פעם, בה הם שומעים את אחת המלים הללו - זה כל מה שיכול, בכלל, לעלות בראשם... ואז, מתוך צניעות מעין-חרדו-פוריטנית, הם נבוכים - ותוקפים את הדובר, כאילו בו ה''אשם''.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים