תגובה לסיפור 126358
לפי דעתי אתם צריכים לשים תמונות של אילן רמון.הייתם צריכים יותר להעמיק באסון שקרה לאסטרונאוטים ולספר בעצם מה קרה להם

נ.ב
אתם צריכים לספר איך הגיבה המשפחה ולפרסם באתר
את התמונות של המישפחה. גם להראות סרט של המקרה
שקרה. גם תמונות של למשל קסדה שנלפלה מהחללית.
תגובה לסיפור 126368
התמונות, הפרטים הנוספים, סיפורה של המשפחה וגם קטעי וידאו נמצאים באתרי-חדשות רבים ברשת. חלק מהמידע נמצא בשלושת האתרים שקישורים אליהם מופיעים בידיעה.

''האייל הקורא'' אינו אתר חדשות, ואין לו מערכת איסוף חדשות משלו. עדכוני החדשות המופיעים בו מבוססים על סקירה של אמצעי תקשורת אחרים, וכוללים בד''כ את הפרטים המרכזיים. כפי שנאמר בדף העזרה של האתר, עדכוני החדשות באייל הקורא נועדו בראש ובראשונה כדי להעלות נושאים לדיון.
תגובה לסיפור 126540
תודה, מיצ. ובנוסף לכל אלו, ראוי לציין שאם כבר היה מקום (ואין) לשים את כל הדברים האלה (סרטים באייל הקורא?! לא יהיה שום תוכן באתר שהחיבור העלוב שלי לא מאפשר לי לצפות בו!), הרי שזה בעדכון על התרסקות הקולומביה, ולא בעדכון על שיגורה. קצת סדר שיהיה פה...
תגובה לסיפור 126542
אגב, סליחה, אבל מה אכפת לך מה אמרה המשפחה ואיך נראים הילדים של רמון? אנחנו פה באייל לא אוהבים לחטט לאנשים בענייניהם הפרטיים אם הם אינם חפצים לחשוף אותם לקהל הרחב. צפיתי היום ב"מסיבת העיתונאים" המאולתרת עם רונה רמון, וליבי נחמץ אל מול התמונה המעליבה של ההתעמקות בפצעיה של גברת רמון.

התרסקות הקולומביה ומותם של חברי הצוות שהיו עליה, כולל האסטרונאוט הישראלי אילן רמון, הם אסון לאומי לארה"ב ולישראל גם יחד.
מותו של האדם אילן רמון הוא אסון פרטי של משפחתו, ואבלם הוא עניינם הפרטי. אפשר לשלוח תנחומים, אבל הדרישה הזו שלך להכנס לחייהם, לדעת איך הם נראים ואיך הם מגיבים - זו התנהגות קלוקלת. בהודעה הרשמית ביקש בוש, או שמא היה זה איש נאס"א, אינני זוכר, להניח למשפחות להתאבל. דומני שהתקשורת האמריקנית עמדה בבקשה הזו בכבוד. רק התקשורת שלנו נהגה כעדת זאבים רעבים, שדורשים את ליטרת הדמעות שלהם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים