129838
ובאינדימדיה כבר היה מי שייחל שסדאם יזרוק איזה טיל היום על רחבת מוזיאון תל-אביב, שם התנהלה ההפגנה הישראלית...

אגב, הרבה ארגונים היו שותפים להפגנה הישראלית, אף אחד מהם לא היה ארגון שלום פלסטיני. הכי קרוב לזה היה תעאיוש - שותפות יהודית-ערבית. כדי להכליל את הערבים במחאה נאלצו להכליל את המפלגות הערביות חד''ש ובל''ד ברשימת הארגונים השותפים.

(דובי, שמתכנן לעמוד על הגג ולצעוק ''אודרוב אודרוב תל-אביב'' עד שמישהו יבוא לעשות בו לינץ', אם וכאשר יפלו עלינו טילים. למרות שהוא לא חושב שזה יקרה)
מה זה "ארגון שלום פלסטיני"? 129847
לא כל-כך הבנתי מה ניסית להגיד במשפט שדיבר על כך שלהפגנה לא היה שותף אף ארגון פלס', אבל בכל מקרה הפלס' קיימו הפגנה מקבילה ברמאללה.
מדויק בערך כמו הסקאדים של סדאם 130079
קצת קשה לצפות שארגוני שלום פלסטינים ישלחו לשם נציגים, אלא אם אתה מצפה שהם יעלו על טנדר ממוגן וינסו לפרוץ את הסגר. בכל מקרה, חיידר עבד אל-שאפי נשא דברים בעצרת, באמצעות הטלפון.

חוץ מזה, אף אחד לא ''נאלץ'' לכלול את חד''ש ובל''ד ברשימת הארגונים השותפים. לשתי המפלגות היו מפגינים רבים יחסית בעצרת. לו היית יודע טיפה ערבית, היית יכול לראות את הדגלים עליהם כתוב ''אלתג'מוע'', כלומר בל''ד. אבל אני מניח שאתה לא.
מדויק בערך כמו הסקאדים של סדאם 130084
גם אם הייתי יודע ערבית לא הייתי רואה את הדגלים, משום שלא צפיתי בדיווחים על ההפגנה. כשאמרתי "ארגוני שלום פלסטינים" התכוונתי לכאלו שמייצגים (גם) ערבים-ישראלים. מכיוון ששוחחתי על הדוברת של תעאיוש, והיא בעצמה אמרה לי שהסיבה שבל"ד וחד"ש נכללו ברשימת הארגונים השותפים להפגנה‏1 היא משום שרק להםן יש יכולות ארגוניות בקרב ערביי ישראל, אני ארשה לעצמי להתעלם מהערותיך.

1 שלא הייתה פוליטית ולכן, למשל, לא ניתנה שם, לטענתה, במה לנאומים של פוליטיקאים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים