לדעתי... 13009
לדעתי הצנועה לברק מבחינה אישית לא נותרה ברירה אחרת מלבד להתפטר כמעט כל חברי הכנסת קראו לו להתפטר וכך גם מעל גבי העיתונים וזה לא החל היום יועיל לנו שבין שתי הברירות תיבחר גם כנסת חדשה.
אני אישית חושב שברק צריך להבחר שוב כך או כך וחבל לשמוע את כל אותם ''מאוכזבים'' שאכזבתם נובעת מזה שהוא כל הזמן מנסה ולא מצליח... לטעמי הוא מצליח וחבל שכולם חושבים שאם בתוך שנה וחצי הוא לא הצליח להביא שלום ולא פתר את כל בעיותנו הכלכליות והקיומיות אז הוא כושל.
מבחינתי היציאה מלבנון היציאה מהמיתון הצהרת הכוונות על שינוי סדרים חברתיים הינם אמת ואילו היו בכנסת עוד כמה ''צדיקים'' שהיו חושבים על טובת המדינה אז הם היו נותנים כתף ולא משתפנים ורצים לצרוח בכל פינה ''תראו איזה כשלון''.
בנוסף אני חושש שהסיבה לתווית הכשלון שמנסים להדביק לברק היא מכיוון שלדעתי רואים שהאיש פשוט רציני ואינו עסוק כל הזמן בהשרדות אישית אלא הוא מנסה לאחד את הזרמים העיקריים בחברה השסועה לכאורה שלנו.
ואם יורשה עוד מילה קטנה של טרוניה...
לדעתי לתפיסת העבודה של העיתונאים החרוצים שלנו יש גם צד כואב ,נראה לי שהם כלכך שקועים בעבודתם עד שהם שוכחים שתהליכים כמו שלום או הסדרים חברתיים או תשתיות או תהליכים כלכליים לוקחים ''קצת'' יותר זמן מלכתוב טור בעיתון או להפיק כתבת ביקורת קשה בטלוויזיה ולהם לדעתי יש מקום חשוב בנפילתו של ברק.
ולסיום רק הייתי רוצה לומר שאני אצביע לברק גם אם יועמדו המועמדים ששמענו עליהם עד כה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים