אמנון אברמוביץ' בע''ם 13011
אמנון אברמוביץ' הוא אחד החיילים הנאמנים ביותר של השמאל במערכות הבחירות. עם ידיעת התוצאות הבחירות ב99 הכריז באופוריה בולטת, נראה כמי שאחוז אקסטאזה ולא שולט על דבריו, כי נתניהו הוא אפיזודה חולפת שבראייה היטורית לא יזכר כלל כמי שעשה משהו משמעותי למען המדינה (זו לשון המעטה שכן אינני זוכר את הציטות המדויק).
אתמול מיד לאחר הראיון הדרמטי, שוב פלט אמירה, כשטון דבריו הזכיר לי את האסטאזה ההיא, לפיה הוא מצדיק את התרגיל המסריח של המאה ועוד לפני שמישהו ביקש ממנו כבר המציא עבור מנהלי הקמפיין של ברק (על פי דבריו!!!) את הסיסמא : "שרון הכניס ברק הוציא".

אני מציע להתייחס בערבון מוגבל ל"דווחיו" של אמנון אברמוביץ' בימים כתיקונם בכלל ובימי בחירות בפרט.
אמנון אברמוביץ' בע''ם 13019
בניסוח עדין ניתן ללא ספק לקבוע שאמנון אברמוביץ' אינו נמנה עם אוהדיו של בנימין נתניהו.
במקרים רבים ביקר אברמוביץ' את ביבי בחריפות (ושנינות) רבה. לעיתים היתה ביקורת זו יוצאת דופן בתקיפותה (טענתו שביבי השתתף באזכרה ליצחק רבין רק לאחר שווידא שלאה רבין לא תהיה נוכחת כמוגם בהלווית לאה רבין מאותו הטעם)
אולם:
א. הוא מופיע כפובליציסט המחווה דעתו
ב. הוא מבקר כך גם את ברק (בין שתי נקודות עובר תמיד יותר מאשר קו ישר אחד), אמנם לא באותה תכיפות ותקיפות אך יתכן וזאת משום שמעשיו של ברק השלומיאל הפוליטי בעל הכוונות הטובות לא מעוררים את סף הביקורת שמעשיו של ביבי שנחשד פעמים רבות בפלילים ובנסיון השתלטות על מערכת החוק במדינה מצליחים לעורר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים