אורי גלר ומיקל ג'קסון 130741
מתוך ידיעה שפורסמה היום בעיתונות : אורי גלר מודה שהוא זה שהיכיר לידידו הטוב הזמר מיקל ג'קסון במאי סרט תעודי בשם מרטין באשיר ואף הימליץ עליו לפני ג'קסון לאחר שבאשיר הבטיח לו שיכין סרט חיובי על ג'קסון.גלר הבטיח לג'קסון שהוא יכול לבטוח בבאשיר.
התוצאה : אותו באשיר הכין סרט תעודי על ג'קסון שהרס את שמו הטוב ( ובו ג'קסון מדבר לראשונה בגלוי על חיבתו לישון עם ילדים במיטתו ) ויתכן מאוד שגם את כל מה שנשאר מהקריירה של ג'קסון.
אורי גלר מתחרט היום על כך .
אבל נשאלת השאלה : הרי האיש הוא "רואה נסתרות " , האם לא היה אמור לדעת מראש שזה מה שיקרה ? לחוש באיזו צורה את מה שמתכנן באשיר?
סביר להניח שזאת הייתה הסיבה שג'קסון הסכים לקבל את באשיר משום שהאמין אמונה עיוורת בכוחותיו של גלר .
אורי גלר ומיקל ג'קסון 130750
אורי גלר אינו חסין מטעויות בראיית העתיד ולמען האמת אפילו במטלות פשוטות יותר. בגילוי מרבצי נפט יש לו הצלחה של 78.3% בלבד, ובניחוש מחשבות הוא מצליח רק ב 65.5% מהמקרים. הסיבות לחוסר השלמות הן רבות, ולא כולן נהירות לגמרי, אך העיקרית שבהן היא כנראה הפרעות שנובעות מהסערות המגנטיות על השמש. סערה גדולה כזאת בתחילת ספטמבר 2001 מנעה את חשיפת טרור התאומים, ובאמת ב 12/9 כשהסערה נרגעה הוא קיבל חזיונות ברורים מאד בקשר לזוועה המתוכננת, אבל למרבה הצער זה היה מאוחר מדי. פרטים נוספים בספר "אף אחד אינו מושלם" שייצא לאור בקרוב.
הי אורי ! 130755
היית מאוד משעשע אתמול ב''שי ודרור''.
אורי גלר ומיקל ג'קסון 130756
בסדר אז הייתה סערת שמש כשהוא פגש את בשיר. אבל בחודשים שמאז האם כל הזמן הייתה סופת שמש ?הכיצד זה שבמהלך החודשים שחלפו מאז נשארו כוחותיו בעניין רדומים כל הזמן ? הרי בוודאי הוא יכול היה להזהיר את ג'קסון בכל זמן במהלך החודשים האלה מפני הצרה שהוא עצמו הביא עליו .
( אבל כן בסופו של דבר מיקל ג'קסון יכול להאשים רק את עצמו ואת טיפשותו ולא את אורי גלר ).
ואגב גלר אינו היחיד שלא חזה את הפיגוע בבניין התאומים . נראה שאף לא אחד ממליוני החוזים וגלאי הניסתרות למינהם בעולם כולו חזה זאת בזמן אמיתי ( כולם כמובן טענו בדיאבד שהם חזו זאת ). אני מכיר אפילו חוזת עתידות ידועה מאוד שנסעה בדיוק אז לארה"ב לאחר שבדקה בכל אמצעי חיזוי ידוע לאדם שכלום לא יקרה כאשר תהיה שם והנה היא היגיעה לנמל התעופה של ניו יורק בדיוק כאשר אירע הפיגוע.
65.5% ו- 78.3% 130802
אחוזי הקליעה שלך מזכירים לי משום מה את 2/3 ו- 11/14. מה גודל המדגם בשני המקרים?

אגב, ב- 12/9 היו להרבה אנשים חזיונות ברורים בקשר למה שאירע.
65.5% ו- 78.3% 130822
לצערי אינני יודע את גודל המדגם, אבל עצם הנסיון שלך להיתלות בשאלות קטנוניות של מהימנות סטטיסטית מגוחך ומראה על צרות עין. אם זאת עמדת המוצא שלך אין הרבה סיכוי שתפתח את עיניך לאמת.

בקשר ל 12/9 אתה טועה בהחלט. הרבה אנשים שמעו על מה שקרה מהמדיה, אבל רק אורי *חזה* (רטרואקטיבית, אמנם, בגלל סערת השמש ההיא) את מה שהתרחש בפירוט ובדיוק מדהימים, ואף ניבא שמס' ההרוגים היה קטן יותר ממה שכולם חשבו באותה שעה (נבואה שתפורסם בספר שהזכרתי קודם).
65.5% ו- 78.3% 130837
אז אם ''מהימנות סטטיסטית זה קטנוני'' גם אני יכולה להתנבא ולגיד שהתגובה הבאה תהיה של שוטה הכפר או כליל. עוד נבואה זה שאתה לא מצלצל לגורי גלר כל יום בבוקר כדי לדעת אם יקרה לך אסון בדרך לעבודה או כדי לדעת אם צריך מטריה.
65.5% ו- 78.3% 130844
עניתי, וזו בלבד כדי לקלקל לך הנבואה.
65.5% ו- 78.3% 130860
אהה, אבל אם היית שולטת גם בנבואה רטרואקטיבית‏1 היית יודעת שדווקא ההודעה ה*קודמת* היא של שוטה הכפר. אין מה לעשות, לא כל אחד הוא אורי גלר (או, בשיכול אותיות, יואל רגר).

Confused? You won't be after the next episode of Soap.
_______
1- תחום המומחיות שלי, אבל גם בו ההישגים בינוניים למדי בגלל קשיי זכרון.
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133629
תמהני אם גם רואה הנסתרות אורי גלר בעצמו יודע מיהו בדיוק חברו הטוב מיקל ג'קסון.
ידיעות בעתון היום מדווחות שבין שאר דברים מוזרים ג'קסון פנה בשנת 2000 לרופא אליל מומחה לוודו כדי שיגרום למותם של איל המוסיקה דיויד גפן ,של הבמאי סטיבן שפילברג ועד אי אלה 23 אנשים שעוררו בזמן זה או אחר את כעסו של הזמר חובב הילדים הנחמד.
כדי שחס וחלילה לא תקרה שום תקלה והקללה תתגשם ג'קסון טרח ופנה לרופא אליל נוסף במאלי שבאפריקה וזה מרח על גופו דם כבשים ,שחט למענו 42 פרות וג'קסון טבל באמבטיה בדם שהוקז מהם ( מה לא עושים עבור קללה ). לכל אחד מהרופאים האלה שילם ג'קסון סכום של שש ספרות . לג'קסון הובטח שנמעני הקללה ימותו בתוך שבוע. אבל למרבית הצער הם כולם חיים ביננו עד היום הזה. מה שמראה שוב שג'קסון לא יודע להשקיע את כספו באנשים הנכונים. אולי שיתבע את רופאי האליל על אי קיום הבטחתם?
בכל אופן נראה לי שמי שצריך לחשוש כרגע יותר מכל מקללת וודו נוספת כזאת זה אורי גלר שאחרי הכל הביא על ג'קסון את הבמאי שהסריט את הסרט שגרם לבעיות הנוכחיות שלו.
כדאי שאורי יזהר, ג'קסון עוד עלול ליצור בובות וודו בדמותו ולתקוע בהן סיכות .
עוד על ג'קסון :
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133632
הוא היה צריך ללכת לרבנים שלנו, כדי שיגזרו על ההם פולסא דנורא.
זה היה עובד.
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133641
לא עובד. במלחמת המפרץ הדתיים עשו פולסא דנורא לסדאם, וכידוע- הוא עדיין עימנו.
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133642
לא להרבה זמן...
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133750
"הדתיים" - כולם?
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 133780
לא. עשרה גברין יהודאין צדיקין, לפי מה שסופר אז בעיתון.
אורי ומיקל 181814
לאחר ההסתבכות האחרונה של מיקל ג'קסון שנאשם שוב בתקיפה מינית של ילדים בנסיבות מחמירות, אורי גלר מצהיר שהוא מתפלל שההאשמות כנגד ידידו יתגלו כלא נכונות. אורי הוסיף שאם יתברר שג'קסון אכן יתגלה כאשם הדבר יערער את אמונו ב"טבע האדם".
ובכן ג'קסון עדיין לא נשפט ולא ברור אם יתגלה כאשם או לא , וכל ההתקפות כנגדו נראות יותר מכל כמעשי לינץ' עטופי שמחה לאיד על נפילתו של סלבריטאי .
אבל אם הוא יתגלה כאשם מה אז? מה אנחנו צריכים להבין מכאן על כישוריו של גלר? האיש הוא הרי רואה נסתרות או לא ? אז איך הוא לא ראה את המציאות לגבי ג'קסון שהאיש הוא ספק פדופיל והמשיך להתגאות בכל הזדמנות על הידידות עימו? האם כל פעם שהוא נפגש עם ג'קסון התחוללה סערת שמש קוסמית שמנעה ממנו "לקלוט" זאת?
טקסי הוודו של מיקל ג'קסון 292815
מסתמכים על רכילות?

עצוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים