הו יה. 131117
כלומר, כל עוד זה לא תרגיל של הליכוד להוריד את המחיר של ש"ס ויהדות התורה.

הקולות ממפלגת העבודה כבר ממש דומים לתחזית של לפיד מלפני הבחירות. הם אומרים שם "ממשלת אחדות לאומית" כאילו מאז ומעולם הם היו הוגי הרעיון. רק מצנע עוד עושה שריר. מתי ועידת מרכז המפלגה? בתחילת מרץ? עד אז בטח הליכוד עוד ימרח את הזמן.

אני מקדים את זמני, אבל אולי למישהו יש עבודה לבעל עקרונות משונים, זקן מהודר ונטיה מוזרה לשיר שירים שמחים אחרי הפסד?
חילונית, התכוונתי ''חילונית'' 131130
רואים שאני מתרועע עם מצביע ליברמן בעבודה, נכון? התת-מודע מבצבץ...
הו יה. 131190
מי צריך את העבודה?
שרון אולי מהמר על קלף לא קטן אבל גם בלי העבודה יש לו 61 חברי כנסת כאשר שינוי + מפד"ל בתמונה.
במצב הזה הוא די בעל הביית.
אם הוא ילך למשהו שהם מקבלות והוא ימינה מהמפה, ליברמן יהיה חייב להוסיף את קולותיו, אם שמאלה אז העבודה תצתרף צמבחוץ כמו שהיא כבר ציינה.

כך שהוא יכול היום כבר להקים ממשלה אם שלוש מפלגות מה שישאיר לו די הרבה תפקידים לשתי המפלגות הללו , אופציה לרדת באמת ל18 שרים, ועדיין לדאוג לכל מי שקרוב לצלחת שלו, ולא חסר כאילו במפלגתו.
כולנו צריכים את העבודה 131194
כל זמן שהמפד''ל שם, אי אפשר יהיה לחוקק כמה חוקים די חשובים. נגיד, נישואין וגירושין אזרחיים לגמרי (ולא רק לפסולי חיתון), תחבורה ציבורית בשבת, עבודה חוקית בשבת - דברים חשובים.
כולנו צריכים את העבודה 131232
כל דרך מתחילים בצעד הראשון, מבחינתי אם הם יבטלו את חוק טל ומשפחות ברוכות ילדים בקדנציה הזו הם כבר עשו יותר ממה שהאמנתי שהם יצליחו.

את שאר הדברים ניתן יהיה לטפטף לאט לאט עד שיעברו. במידה ותהיה התקדמות מהכיוון השמאלי על ידי שרון הוא יוכל להעביר גם חוקים כמו עבודה בשבת כאשר המפד''ל מתנגדים אולם יש לו תמיכה של העבודה ומרץ , נכון זה עלול לעשות לא צרות אבל פה הרעיון בפוקר אתה לפעמים מהמר על זה שהצד השני לא יעשה את מה שהוא מאיים לעשות, ושרון גילינו שחקן פוקר לא רע בכלל.
יש לי שתי מילים בשבילך 131240
''תוך שנה''.

או כמו שש''ס יגידו, אלוהים גדול.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים