הכל נכון , ובכל זאת 13149
ראשית : שני תיקונים קלים : וואלה עומדת להתמזג עם IOL ולא עם AOL להבדיל. שנית - עסקת מיראביליס קרתה בראשית 1998 ולא ב-‏1999.

כל מה שתיארת נכון עובדתית. העובדה שהכסף היחיד שהגיע לקופת החברות הנ"ל היה כספם של משקיעים , העובדה שהשוק הצטמק , שמעין ההנפקות יבש ושדוט קום זה לא זה - הכל נכון. אבל אני רוצה לחלוק עליך ב-‏180 מעלות.האינטרנט פה כדי להישאר. האינטרנט ישנה את אורח חיינו ואת עולמנו (בשלב זה , עולמן של המדינות המערביות בלבד) בצורה קיצונית. האינטרנט חדש מדי כדי שנוכל לעכל אותו כל כך מהר וחלק. אנחנו פשוט לא מבינים אותו מספיק כדי לראות בו חלק מאורח חיינו , כמו טלוויזיה , תחבורה , מזון ועוד דברים שעליהם אנחנו משלמים בחפץ לב בלי לחשוב על "לקבל חינם". האינטרנט נמצא בשלב תנודתי , לאחר עליה עצומה , באמצע נפילה קשה ובדרך להתייצבות שתגיע עוד שנה שנתיים. מה שחסר לכולנו (הצרכנים , החברות והמשקיעים) זו מעט פרופורציה וסבלנות. האינטרנט יתייצב , מודל ההכנסות יתתמש בסופו של דבר , יהיו רווחים ויהיו לקוחות נאמנים.
לגבי ווב מאסטרים - גם אותכם יצטרכו יום אחד שוב. בינתיים , אני ממליץ לכם לעשות הסבה להנדסת תוכנה. זה יותר מענין וגם מרוויחים יותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים