מי אמר שלח"כים אין חוש הומור? 13241
מתוך "Ynet":
סיעת שינוי הגישה לוועדת החוקה של הכנסת 120 הסתייגויות לחוק נתניהו, שמטרתן לעכב את ההצבעות על החוק שתערכנה הלילה. מרצ הגישה עוד כמה עשרות הסתייגויות. ההסתייגות אינן רציניות בהכרח. אחת מהן למשל מבקשת לקרוא לחוק: "חוק יסוד הממשלה - כניעה לתכתיבי המפלגות החרדיות", או לחילופין "חוק יסוד הממשלה - עשיית עסקאות פוליטיות בחוק". בהסתייגות אחרת מבקשת הסיעה להוסיף לחוק את המשפט "לראש הממשלה רשאי להבחר גם אזרח שנפטר, ובלבד שלא חלפו שנתיים מיום פטירתו".
עם כל הכבוד 13244
דובי, וכמי שהביעה את התנגדותה לפינה חדשותית מלכתחילה, אני חייבת לציין - מה הערך לפינה הזו אם מה שהיא מכילה הוא ציטוטים מעיתונים אחרים ולינקים אליהם?
מעבר לכך שבעצם הכלת הפינה הזו מאבד האייל חלק מסוים (גם אם קטן) מקסמו ויחודיותו, עכשיו גם נגנזת מקוריותו?
לא נראה לי שהאייל זקוק לפינת אקטואליה - ממילא כל הכותבים כאן מעודכנים היטב בקורות מדינתנו וכל נושא שעולה לכותרות מגיע מיד לאחת התגובות, ולא משנה לאיזה מאמר...
עם כל הכבוד 13257
נו, נילי, בשביל זה היה הפריט הראשון במדור - כדי לדבר על המדור עצמו. אבל לא חשוב, נענה לך בכל מקרה: הציטוט לעיל אינו "חלק מהמדור". הייתי מצטט אותו גם כתגובה למאמר בנושא, פשוט כי אני חושב שהוא רלוונטי ומשעשע. בכל אופן - מדובר בתגובה שלי כאדם פרטי.

הפינה הזו דווקא תאפשר, לדעתי, לפתח את אזור המאמרים לכיוון יותר תרבותי ופחות פוליטי. אנשים יוכלו להביע את דעותיהם בענייני היום גם בלי להרגיש מחוייבים לכתוב על כך 600 מילה כדי לפתוח מאמר. לעומת זאת - במדור המאמרים (שהיה ונותר העיקרי באתר) נוכל להרחיב בנושאים תרבותיים מבלי להרגיש שאנו עושים עוול לדיונים פוטנציאליים בנושאים אקטואליים.
אלו היו השיקולים שלנו בזמן תכנון המדור החדש.
הלינקים לעיתונים אחרים לא נוצרו משום שאנו חושבים שהקוראים אינם מעודכנים, אלא כדי לסייע, בסך הכל, להגיע ישירות למידע הרלוונטי (האתר הכבד של ynet, בהקשר הזה, מרגיז במיוחד). בסך הכל באנו לעזור.

המשך הדיון בנחיצותו של המדור החדש - באייטם "יש חדשות באייל הקורא".

תודה!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים