רגעים קטנים של אושר 132634
מעטים הם יחידי הסגולה שחוו באמת אושר אמיתי רוב חייהם. אושר אמיתי הכוונה היא לא לבריחה מהמציאות ע''י מוסיקה, טלוויזיה, מועדונים וכו' אלא למצב שבו אתה ממש מרוצה מהחיים שלך יום יום.
לאנשים הטרודים בבעיות כלכליות (כמעט כולנו) אין כמובן אושר כזה ותתפלאו, גם ליתר,בעלי הממון, אין סיפוק אמיתי מהחיים, הם תמיד יחוו אכזבות,שקרים ויחשבו שכולם דו-פרצופיים כי הם רוצים את כספם.
מה שנותר לנו הם אותם רגעים קטנים של אושר שחווים מדי פעם.אם לא נברח מהמציאות מדי פעם וננסה להפוך כל רגע למשהו חיובי לא יצא מה''חיים'' האלה כלום ויהיה אפשר להמשיך לסגור את הטלוויזיה ולהגיד שהחיים חרא.
בחירה שלכם...
רגעים קטנים של אושר 132781
אגב אנשים מאושרים, קובי מידן ראיין השבוע בחור אחד שאת שמו שכחתי, שאחרי שהשתמט מהצבא (קב"ן, לא מתבייש בזה בכלל), הלך והתחיל לעקוב אחרי איזה גורו ישראלי עלוב ("איזה יפה הוא!"), ולאחרונה פרסם ספר על מורים רוחניים והארה.
בכל מקרה, האיש מלא האהבה הזה הוא גם לגמרי במקרה הומופוב. בנערותו הוא היה מבולבל מינית, ותקופה מסוימת חשב שהוא עצמו הומוסקסואל. היום, כמובן, הוא כבר יודע שהומוסקסואליות היא סוג של מחלה, שהומו הוא גבר שאינו מחובר לגבריות שלו, שחושב שהוא אישה. לטענתו, כל אדם שישקיע מאמץ רוחני, יוכל להשיל את ההומוסקסואליות ולחזור לחיק הנורמליות ההטרוסקסואלית.
מידן לא הגיב.
סתם, עצבן אותי להפליא. רוחניות, עאלק.
הזכיר לי את אותו גורו מ"שידורי המהפכה" ("עצור! אתה הומו!"). ממש כאילו אותו מערכון היה סאטירה שהקדימה את המקור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים