רעיון מרתק עם פרו''פ גולה בעניין 132898
רעיון עם יחיאל מכלוף מאוניברסיטת ברנינגהם לצורך עבודת מחקר

נטען כלפיך שאתה מגיע למסקנות שלך תוך כדי קפיצות לוגיות סמויות להן אתה קורא "היגיון בריא" או "ידוע לכל", או "טבעי
לחשוב ש...". מה יש לך להשיב על כך?
ההיגיון עצמו מכיל סוג של קפיצות (הייתי אומר לוגיות-אך אני לא חובב של טאוטולוגיה זולה). לקפיצות שלו קורא ההיגיון, אקסיומה, שפה וסיבתיות. אך הקפיצות הללו הן הכרחיות כדי שנוכל לייצר מערכת של משמעות.

-"האמת היא הדמגוגיה הטובה ביותר מתוך סידרה של דמגוגית שונות העוסקות בנושא מוגדר". טענה זאת שלך מציבה אתך כפוסט-מודרניסט רדיקלי, האם זאת לא התייחסות אבסולוטית מדי לשפה כמכוננת הכל?

גם הגזמה היא סוג של כלי רטורי לגיטימי, אחרת המטאפורה הייתה יוצאת מחוץ לחוק האתי של הכתיבה הביקורתית.

" אלן סוקאל חשב שהוא עושה מהפכה קופרניקאית כשפירסם גיבוב של שטויות במאגזין פוסט-מודרני נחשב, למעשה הוא הוכיח בכך רק עד כמה הוגים פוסט-מודרניסטיים מסויימים הם בעלי טעם אסטתי גרנדיוזי ושטחי בכל מה שנוגע לסוגים שונים של שיח והתנסחות. סוקאל לא הוכיח כלום לגבי האמת, כי מבחינת הפ"מ המושג הזה במילא מתייתר והופך לסוג ה"יעיל" ביותר של השיח. בהקשר הזה כדי לקרוא את הפילוסוף של האומנות-גודמן. הרדיקליות שלו עשוייה להישמע שרלטנית בהסתכלות ראשונית, בשל היומרות שלה לחתור נגד האינטואיציה הבסיסית ביותר של בני האדם, אך הטיעונים שלו, גם אם לא מסכימים להם לבסוף, קשה להתווכח על הדקות של חדותם". גם היום אתה עומד מאחורי הקביעה הנחרצת הזאת?

כן, הפוסט-מודרניזם טוב בעיקר כקטליזטור לספקנות, הוא בינוני ומפחיד כמראה לעולם, והוא בכלל לא אחראי להסקת מסקנות, ניהליזם היא לא נגזרת טבעית של פוסט-מודרניזם, אלא של נערים צעירים הנתקלים בתיאוריה מערערת זו לראשונה. יש הבדל גדול שאנשים לא תופסים, בין הגרעין הרעיוני של הפוסט-מודרניזם לבין היישומים והנגזרות שלו-במיוחד בתחום האסתטי-כלכלי (נותים להדביק אותו-לעיתים בצורה מלאכותית-לניאו-מארקסיזם ולקפיטליזם המאוחר).

מאת יסמין הללי-האגודה למלחמה בחרמנות
תעזרו לי בבקשה!!! 136300
אם מישהו נמצא פה...אני כבר שעתיים מחפשת אתר עם יצירות פוסט מודרניסטיות!!!
אם מישהו יודע איפה אני יכולה לימצוא אתר כזה- תיכתבו לי עכשיו!
יש לי עבודה להגיש, אני נואשת!!!
חייבת לימצוא אתר עם ציורים\פסלים\רדי מייד וכ"ו מהפוסט-מודרניזם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLEASE HELP!!!
(0:
הנה דוגמא ליצירה פוסטמודרנית 136332
היא נקראת: שימוש פוסטמודרני בסימני פיסוק, וניתן למצוא אותה כאן:

תגובה 136300

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים