שרון ינהיג וינוט 133017
שרון בנה קואליציה להמשך הלחימה עם הפלסטינאים.
נתניהו עם קצת מזל , ועם שבירה של רוח הלחימה הפלסטינאית לאחר עירק 2003, יוכל אולי להביא ליציבות כלכלית ברמה נסבלת שתאפשר את המשך החזקת השטחים.
שרון ינצח עוד מלחמה אבל יפסיד שוב את השלום.
ויקים את המסד לאינתיפאדה 3
שרון ינהיג וינוט 133042
נתניהו בונה קואליציה כלכלית להמשך הלחימה עם אלה שהורדה במס לא תעזור להם (כי הם ממילא לא מרוויחים).
שרון, עם קצת מזל ועם שבירת רוח הלחימה של החלשים (הנראית כשבורה ממילא), יוכל אולי להביא ליציבות בטחונית ברמה נסבלת שתאפשר את החזקת השטחים.
שרון ינצח עוד מלחמה אבל יפסיד את ראשות הממשלה לביבי ''הקוסם''.
אלא אם כן תהיה אינתיפאדה שאף אחד לא מדבר עליה.
שרון ינהיג וינוט 133045
אני לא בטוח שירדתי לסוף דעתך בעניין ה''אינתיפאדה שאף אחד לא מדבר עליה'' אבל אם זה מה שאני חושב, ברצוני להזכירך כי הליכוד זכה בנצחון משכנע מאד בבחירות, כך שלא נראה לי שההמונים קרובים להסתערות על הבסטיליה.
שרון ינהיג וינוט 133047
ההמונים, אכן, רחוקים מהסתערות על הבסטיליה.
בינתיים, הימנים מסתערים על הבסטיליה של השמאל. החילונים — על הבסטיליה של ש"ס. החרדים — על הבסטיליה של החילונים (למשל, הפגנת הענק שקיימו כנגד בתי המשפט). רעבי כיכר הלחם — על הבסטיליה של העשירים בכיכר המדינה (עד שפקחי העירייה יסתערו בסופו של דבר על הבסטיליה שלהם), מפוטרים — על הבסטיליה של שערי המפעל שלהם (שם מחכה להם הסתערות נגד של אנשי בטחון עם גאז מדמיע). ו"צבא העם" או מה שנשאר ממנו — מסתער מפעם לפעם על הבסטיליה של ערפאת, בעיר שעל גגותיה האדומים מגדלי אייפל רבים.
הפרד ומשול + עם טיפש.
אבל גם טיפש מגיע לסף הרעב — והעתיד תלוי ביכולתה של הממשלה להמשיך ולספק את אמצעי ההרדמה שסיפקה עד כה. נראה לי שהיכולת הזאת מאד ירדה.
לא שאני מסכים עם הניסוח ''עם טיפש'' 133144
אבל "נראה לי שהיכולת הזאת מאד ירדה"?!

איפה, מה, מי, למה ומתי?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים