באמת 13490
איזה קשקוש גזעני בלבוש פסוודו-אינטלקטואלי. אני מוצא את עצמי מתרגז במיוחד מאנשים שמדברים ''ביבליוגרפית'' למעשה ללא שום ערך להודעתם.

אתה משול לאורי אורבך - כתב הידוע בשל דעותיו הימניות. לכאורה הוא מתון בדעותיו והוא מציג עובדות מוצקות. כשיש כאלו. למעשה רוב הזמן, בראותו כי אין צידוק של ממש לדעותיו הוא (וסלחו לי על הביטוי) ''מתקרצץ'' על לא יותר מאשר פסיק שמצא בו פסול במעשיהם של אנשים אחרים המזוהים עם השמאל - משל רצה לצייר קריקטורה במילים.

אין לך שום צידוק לדעותיך - לא במאמרך ולא בכלל. לקחת מספר מקורות שאינם קשורים אחד לשני, וציטטת מה שרצית מהם, חיברת קטע לקטע והגעת למסקנה שלא היית מסקנת המחברים. הם כתבו על מצב חברתי ואתה נטלת מעט מדבריהם והעצמת אותו לכדי תאוריה.

אתה יודע, לא קל להקים מדינה ולדאוג לאזרחים אשר נמחצו במשך כמאה וחצי ע''י עם אחר - לא במזרח גרמניה, לא בארצות אפריקה ולא בארצות ערב. אנשים שבילו בכלא כל חייהם תדיר אינם מסתגלים יותר לעולם לעולם החיצון.

מישהו (ואני לא זוכר כרגע מי) אמר כבר סטטיסטיקה היא דרכו של הרשע....
שחר נתניהו - הדור הבא 13494
אז בואו נגיד ככה:

המחשבה המערבית נמצאת כבר זמן מה במשבר. בעקבות הנאורות, שבאה ללמד אותנו מה צריך להיות, הגיע הפוסט-מודרניזם, שאומר לנו שמה שיש - זה בסדר. אלא שבשנים האחרונות התפקחו אינטלקטואלים רבים גם מהפוסט-מודרניזם, והם מחפשים זרם מחשבתי חדש. המשימה קשה - הפוסט-מודרניזם, מעצם מהותו, סירס למעשה את רוח התבונה, וממנו כמעט ואי אפשר להתפתח.

צעד אחד קדימה ממישל פוקו, שביטל לגמרי את ההפרדה בין "משוגעים" לבין "שפויים", מצפה לנו האידאולוגיה של העתיד - הצדקת הרוע. אלא שבניגוד לאידאולוגיות הישנות, שניסו להגדיר מחדש מה רע ומה טוב, האינטלקטואלים של אמצע המאה ה-‏21 יאמינו שהרע הוא רע, אבל יש לו זכות קיום.
קחו לדוגמא "בעיה" כמו זו המכונה "התעללות מינית בילדים בתוך המשפחה". למעשה, הילדים הם יצורים פחות נבונים מהמבוגרים (כפי שהוכח במאות מחקרים), ולכן אין שום סיבה לאסור על המבוגרים להפיק מהם כל הנאה שהיא. לאחרונה התפרסמו מחדש כמה מחקרים שביצעו חוקרים נאצים מכובדים באזורי ספר במזרח אירופה בזמן מלחמת העולם. החוקרים, ביניהם הד"ר שלוגנהאוזן, הוכיחו שככל שאחוז הפדופילים בחברה מסויימת הוא גבוה יותר, כך גדלים גם הישגיה התרבותיים. דוגמא חיה לכך היא בלגיה - מעצמת פדופיליה שרמת המשכל של אזרחיה היא השנייה בעולם - מיד אחרי הולנד.

ציד המכשפות, הנחשב כיום לבון טון, של הבעלים המכים את נשותיהם, ידעך בשלב מסויים. לא ייתכן שציבור שלם של אנשים עובדים יושמץ מעל דפי ומסכי כל אמצעי התקשורת, בבלי שתינתן לו האפשרות להציג את דעתו. האם מישהו מאותם עיתונאים נאורים הדוגלים בפרסום כל דבר הבל והשמצה כנגד מדינת ישראל יעזו לפרסם בשלמותו ובפורמט ראוי את מכתבו של אותו בעל מסכן, הנמק בימים אלה בתנאי מעצר מחרידים, שרצח לפני כשנה את אשתו לאחר שבגדה בו ללא נקיפות מצפון באמצעות האינטרנט? כל אדם שעיניו בראשו הבחין כבר בקריסתו של הליברליזם בן ימינו, הדוגל במתן שוויון לקבוצות חלשות בחברה. החלוצים של העידן החדיש (שיבוא אחרי העידן החדש) יהיו הרוצחים, האנסים והשקרנים. הגיע הזמן שארגונים כמו המאפיה והקו-קלוקס-קלאן, שמדוכאים היום על-ידי הממסד ונחשבים למוקצים מחמת מיאוס, יזכו להערכה הראויה להם על תרומתם התרבותית והכלכלית.

עורך יקר, האם היית מפרסם גם את זה?

אולי כדאי באמת שיוגדרו גבולות חופש הביטוי באייל הקורא - אם יש כאלה.
שחר נתניהו - הדור הבא 13521
שלח ותיווכח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים