שינויים נוספים? 135040
לאחרונה קורה לי לעיתים קרובות מדי, שבדיון כזה או אחר מופיע הקישור "יש תגובות חדשות" אבל כשאני נכנס אין אף תגובה חדשה. אני מניח שאכן היו תגובות חדשות, אך הן הוסרו מסיבה זו או אחרת. כל עוד מדובר בארוע נדיר, אין לי טענות, אך לאחרונה אני מתרשם שזה קורה לעיתים תכופות וזאת מבלי לתת לכך שום התיחסות מצד המערכת. (למעט הודעה אחת של דובי ביחס לקרבות א. הראשון עם אלמוני תורן)
למרות שמן הסתם גם מדיניות זו עולה בקנה אחד עם הכתוב בידיעה הפותחת עמוד זה, עדיין מדובר לכאורה בשינוי מדיניות בפועל, לעומת מה שהיה נהוג עד לאחרונה.
האם מישהו מהמערכת מעונין להתיחס?
שינויים נוספים? 135105
המדיניות לא השתנתה, אבל נדמה לי כי מספר ההודעות המוסרות כתוצאה ממנה – דווקא כן.

מאז תחילת חודש מרץ הוסרו ישירות 17 תגובות, מתוכן 8 תמימות (5 כפולות, אחת ריקה, ושתיים ריקות-למעשה – רצפי תווים חסרי פשר). מבין השאר, אחת כללה הסתה לאלימות, והיתר השמצות, הוצאת דיבה, קללות וכדומה.

לא בדקתי כמה תגובות הוסרו בעקיפין כתוצאה מכך (כלומר, תגובות לתגובות שהוסרו).

ההתייחסות של דובי היתה חריגה יחסית, וכפי שראית, פורסמה הודעה בהתאם. עם זאת, הסרה זו עדיין עמדה בתנאי המדיניות המוצהרת, כאמור בתנאי השימוש – "תגובות... שאינן עולות בקנה אחד עם רוח כתב העת". נכון, זהו "ג'וקר" המאפשר לנו, עקרונית, להסיר כל תגובה שרק נרצה, אך נדמה לי שהשימוש שנעשה בו הוא מושכל, וכאמור, כל שימוש חריג שכזה לא נעשה בסתר, אלא מושארת הודעה בהתאם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים