דב דריבן 136993
ב''שבעה ימים'' של סופ''ש האחרון פורסם ראיון מעניין עם עדי דריבן, אשתו של המנוח. לטענתה, היא נואשה מאידיאולוגיות ורק רוצה לחיות את חייה בשקט. הרושם הוא, שהיתה בשמחה סוגרת חשבון עם נוער הגבעות, אבל לדבריה היא מפחדת מהם.
דב דריבן 138147
מפחדת ממה? מפחדת ממי?
לא ברור לי משמעות של "פחד" שכזה. אלא כהטלת אישום בחברה כוללת ללא הבחנה, הטלת דופי ללא מיקוד. על כך אמרו חכמים מאיתנו:"כל הפוסל - במומו הוא פוסל".
צערה הוא גדול מנשוא - ואין אני מאחל לאף אחד להגיע לצד זה של החיים, אך גדולה אמיתית היא לא להגרר אחרי האשמות, אלא מציאת אידיאולוגיה שאליה ניתן יהיה להמשיך ולכוון את החיים.
נוער הגבעות אינו שונה מהנוער הסובב בחוצות היוצר ובדיזינגוף סנטר או בגואה - שניהם מחפשים משמעות, הגדולה שלנו לראות בהם הציונים של ביאליסטוק משנות העשרים, הקיבוצניקים של שנות החמישים, המתנחלים של שנות התשעים ...ומי יודע מי יהיו מחפשי המשמעות העתידיים. בליבם הם נוער טוב, חכם ומחפש משמעות שלא תמיד המערכות הפורמאליות מבינות את גדולתו !
דב דריבן 138208
1. זהו, שרק בליבם הם נוער טוב. דווקא מסתירים את זה יופי.

2. החבר'ה בדיזנגוף סנטר לא יורים באף אחד.

3. ואותה עדי דריבן דווקא מצאה אידיאולוגיה - היצמדות לפרטי, לאנשים ולמשפחה שלה, על חשבון נאראטיב גדול ממנה. זו בחירה כמו כל בחירה אידיאולוגית.
דב דריבן 464823
תודה על התמיכה...

עדי
דב דריבן 464828
מסיבות אישיות אני מגיע לחדשות בכלל מאותו זמן ולפרטי המקרה הזה בפרט באיחור גדול, ונכנסתי לכמה אתרים וגם זה, למשל -

ובגלל חוסר קטעי אינפורמציה לא הבנתי למה הכוונה שלך בדברייך "לטענתה, היא נואשה מאידיאולוגיות ורק רוצה לחיות את חייה בשקט. הרושם הוא, שהיתה בשמחה סוגרת חשבון עם נוער הגבעות, אבל לדבריה היא מפחדת מהם."

את עוד זוכרת מה היה באותה תקופה ומה היה לה לעדי דריבן עם נוער הגבעות?

ראיתי גם עוד דבר -

ועכשיו כבר אני לא מבין כלום. האם ידוע בסופו של דבר מי רצח את דב דריבן, או שהכל בלבול אחד גדול ובכל האתרים שבהם כותבים "דב דריבן הי"ד" בעצם לא לוקחים בחשבון שיכול להיות שהוא נהרג מכדור תועה של חבריו באותה מידה שיכול להיות שנרצח ע"י אוייב? יש איזה מסקנה סופית בנושא?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים