כשהוא יהיה עם הגב לקיר, הוא ישגר 137665
את ארז טל ש"ישגע את המדינה" עם משהו שאפילו העיתון של המדינה (שבינתיים יש לו אומץ לא לפרסם את לוח המשדרים של ערוץ 10) יאלץ לכתוב עליו.

(כלומר, ההערכה שלי: יש לערוץ יותר אורך-נשימה).
מימנטום 137693
במשך חודשים רבים סרבו בעלי המניות להכניס עוד שקל אחד לקופת הערוץ הכושל והמושמץ, ורק יוסי מימן הצהיר שוב ושוב שעוד לא אבדה תקוותו והזרים מיליונים מכיסו כדי שערוץ 10 ימשיך לפעול. האם זה מקרה שדווקא עכשיו, כששידור "24" שבר את כל שיאי הרייטינג של הערוץ ולאחר ששידורי חברת החדשות החדשה שלו זוכים לשבחים מקיר לקיר, פתאום מימן מאיים בסגירה? לדעתי צריך לשקול את האפשרות שמימן מנצל את המומנטום כדי לגרום לכך שלערוץ ייכנס גם כסף של אנשים אחרים, לשם שינוי, ושהוא לא מתכוון לממש את האיום בפועל.
מימנטום 137976
זו נראית האפשרות הסבירה. מימן דאג להתראיין בכל מקום ולהדגיש שהוא "אצן למרחקים ארוכים", וכו'. זה פשוט לא הגיוני שדווקא בתקופה בה ערוץ 10 מתחיל להתרומם, מימן יחליט לטרפד את הכל. מעבר ללחץ על בעלי המניות הנוספים, ייתכן והוא מנסה להפעיל לחץ על הרשות השניה, ובעיקר על העומד בראשה, מוטי שקלאר, שיורידו את דרישת ההשקעה בהפקות מקור וחיובים שונים אחרים. ייתכן גם שבצעד הזה מימן מנסה לכוון מעל הראש של שקלאר, אולי למישהו בכנסת, משום שידוע ששקלאר מקורב מאוד לכמה גורמים המשדרים בערוץ 2, וישמחו לראות את הערוץ נופל.

ובכל זאת, נכון שמיקי נראית הרבה יותר עצבנית לאחרונה?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים