ועכשיו, גם בחו''ל 138426
ערוץ ARTE ביטל את הקרנת הסרט "ג'נין ג'נין", שהיה אמור להיות מוקרן הערב יחד עם "המחבל שלי" של יולי כהן גרשטל ועם "האויב האחרון" של ניצן גלעדי, במסגרת ערב נושא על הסכסוך הישראלי-פלסטיני.

מוחמד בכרי מסר כי נציגת הערוץ התקשרה אליו והודיעה כי הקרנת הסרט בוטלה בשל לחץ שהופעל על הערוץ, אבל לא מסרה מי הפעיל את הלחץ.

הארץ:
תראו מי מדבר על צביעות 138431
איש השלום האהבה והדו-קיום, שיצא אוטומטית להגנת בני משפחתו שעזרו למחבל המתאבד. ושאחרי אינספור ביקורות על התנהגותו הסכים סופסוף לגנות ''פיגועים נגד אזרחים משני הצדדים'', אך לא גינה את הפיגוע הספציפי הזה.
ועכשיו, גם בחו''ל 138432
ואם ארטא לא אמרו מי הפעיל את הלחץ זה לא מפריע לבכרי, שיודע גם בלי שיגידו לו- הקהילות היהודיות בחו"ל.
[במלים אחרות: היהדות הבינלאומית, שמזימותיה מוכרות לנו
מהפרוטוקולים של זקני ציון, ולכן אין ספק שזה הם]
אם כבר מדברים על הפרוטוקולים.. 138446
קראת אותם אי פעם? מישהו כאן קרא אותם? הם מעניינים? איכותיים? שווים הפקת סדרת טלויזיה על פי הם?
אם כבר מדברים על הפרוטוקולים.. 138513
המצרים כנראה חשבו שהפרוטוקולים שווים הפקת סדרת TV כי זה בדיוק מה שהם עשו, סדרה שנקראת "פרש בלי ראש", שמציגה את היהודים לפי כל הסטיראוטיפים הרעים. כשהתלוננו לפני ממשלת מצריים, הם ענו שזו אמנות.
גם בכרי טוען פתאום ש"ג'נין ג'נין" זו אמנות. זו שיטה טובה: תפיק סרט תעודה, תמלא אותו בשקרים והשמצות בלי חשבון, ואם מישהו ייעלב תגיד שזו אמנות.
אם כבר מדברים על הפרוטוקולים.. 138520
אהם..
לא ''פרש בלי ראש'' אלא ''פרש בלי סוס'', ולא המצרים הפיקו, אלא הסעודים. אבל זה שודר בכל העולם הערבי כולל מצריים, ותגובת ממשלת מצריים לתלונות היתה כנאמר לעיל.
פססט.. 138528
ידעתי שהופקה הסדרה, אפילו צפיתי בכמה מפרקיה באל-מנאר. לא נראה משהו (גילוי נאות: אינני מבין עדיין ערבית, לכן אוכל להתייחס רק לשפת הגוף, שהייתה מלודרמטית ומצועצעת מדי לטעמי).

אבל ברצינות, מישהו כאן קרא, התעניין, משהו? מה יש שם בפרוטוקולים שמשלהב את מוחותיהם של משווקי שנאה במשך מאה שנה?
פססט.. 138606
חיפוש מהיר בגוגל מעלה שאפשר להוריד עותק מכאן:
טרם הספיקותי לקרוא
אם כבר מדברים על הפרוטוקולים.. 162367
זה מכבר ידוע כי אוניברסיטת ברקלי,קליפורניה, רוחשת אנטי-ישראליות עם נימות אנטישמיות, מדובר לא רק בסטודנטים אלא גם במרצים רבים. הידיעה האחרונה משם:
סוזנה קליין, סטודנטית בכיתה ללימוד ערבית עירקית, נדהמה לשמוע את המורה שלה, עבאס קדים, מסביר לתלמידיו כי "הפרוטוקולים של זקני ציון" הם מסמך אותנטי שנכתב בידי יהודים. כששאלה אותו אם הוא בטוח בכך, אמר שהוא משוכנע בדבר במאה אחוזים. גב' קליין פנתה במכתב תלונה לרשויות האוניברסיטה. בינתיים אין תגובה.

הסיפור המלא:
אם כבר מדברים על הפרוטוקולים.. 167147
המרצה שלה מכחיש את זה וטוען שבתשובה לשאלתה של התלמידה, הוא אמר שזה מה שמלמדים בעירק, וזה מה שלימדו אותו.
שישה מתוך שמונה התלמידים בכיתה תמכו בתיאור שלו של האירוע.

דרך אגב, הוא כנראה לחם *כנגד* סדאם חוסיין, ולא *למען* סדאם חוסיין, כפי שנכתב בלינק שהבאת, אבל זה באמת לא משנה - ערבי זה ערבי.

יש לפחות בלוגר אחד שחושב שהמקרה הזה מצביע יותר על הנכונות של הבלוגרים להתעלם מהעובדות ולצאת בקריאות מרחיקות לכת (כגון שצריך לגרש את המרצה הנ"ל, שהוא אזרח אמריקאי, מארה"ב), מאשר על אנטישמיות בברקלי:
ועכשיו, גם בחו''ל 138615
מה שלא מנע מהכבלים והלוויין לחסום בשעה היעודה את שידורי הערוץ למנויהם:

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים