דר דוויל על מסך הקולנוע 138591
ידידו ועוזרו של אורי גלר מדפי הקומיקס קופץ כעת אל המסך הגדול.
ראו :
דר דוויל על מסך הקולנוע 138813
חברת מארוול שמוציאה לאור את דאר דוויל , מנוהלת היום בידי ישראלי בשם אבי ארד. אבי ארד הנ"ל הוציא את החברה מתקופה קשה שבה הייתה שרויה בפשיטת רגל ובחובות קשים במשך שנים. יש לציין שמראשיתה נוהלה החברה בידי יהודים אמריקניים שונים כמו סטאן לי ואחרים .
אך הניסיון של מארוול עם יזמים ישראלים לא היה תמיד טוב.
לשיא השפל היגיעה החברה כאשר מכרה את הדמות של ספיידר מאן לבמאי הישראלי מנחם גולן . הלה סיבך את החברה במשפטים בלתי נגמרים בשאלה למי שייכות זכויות ההסרטה על ספיידר מאן שהעשירו עורכי דין רבים ולא אף אחד מלבדם, ודחו את יצירת הסרט על ספיידר מאן בשנים רבות . יש חשש שאם היה גולן עושה לבסוף סרט על ספיידר מאן הוא היה הורס אותו כפי שעשה לסופרמן של כריסטופר ריב ב"סופרמן 4".
עורכי דין כגיבורי על 138888
הרעיון של עורך דין כגיבור על נראה על פניו כמופרך לחלוטין , אפילו הרבה יותר משל נניח מדען גרעיני כגיבור על או רופאים כגיבורי על שלא לדבר על שוטרים , אפילו רואי חשבון נראים כמתאימים יותר. '.
שהרי על פי הסטריאוטיפ הקיים אין כמו עורכי הדין אנשי מקצוע שיוצרים רושם חלקלק ונכלולי ושמרוויחים מהצרות של לקוחותיהם. משום מה קשה לחשוב על עורך דין בעל כוחות על שישתמש בכוחותיו לטובת האנושות .
וכדי להבהיר כמה מידידי הטובים ביותר הם עורכי דין .
עורכי דין כגיבורי על 138890
פטרוצלי ופרי מייסון הם דוגמאות לעורכי דין ישרי דרך הנלחמים מלחמות צודקות.
עורכי דין כגיבורי על 138913
.
על כל פרי מיסון שנלחם למען הצדק ( שיוצרו היה עורך דין מעניין..) תמצא עשרה עורכי דין שמעוותים את החוקים לצרכי הלקוחות שלהם מהמאפיה , על כל עורך דין שנלחם למען העניים באיזה שהוא ספר של ג'ון גרישאם ( עורך דין בעצמו , מעניין ..) תמצא עשרה עורכי דין בספרים ובסדרות טלוויזיה שמביאים לעיוות של הצדק .על כל אלי מקביל ( שיוצרה היה עורך דין מעניין) תמצא במותחנים עשרה עורכות דין שמוכנות למכור את גופן לשופט כדי לזכות במשפט.
וכך גם בישראל ששם התדמית של עורכי הדין אינהשונה בהרבה מזאת של פוליטיקאים ,בספרות הפופולארית , על כל המשתמע מכך . עלכל סדרת טלוויזיה על עורך דין סיטון תמצא עשרה מותחנים על עורכת דין סקסית ומושחתת ועורך הדין החלקלק והמרושע .
זאת באמת שאלה למה הסטריאוטיפ הזה נוצר.
עורכי דין כגיבורי על 138916
ועל כל כימאי שמוצא נוסחא שהופכת אותו לסופר הירו יש עשרות מדענים מטורפים שרוצים להשתלט על העולם. מענין למה הסטריאוטיפ הזה נוצר.
מי נשאר לנו? רק עיתונאים וצלמים.
עורכי דין כגיבורי על 138935
מה שנכון, נכון.
עורכי דין כגיבורי על 138937
ועל כל עיתונאי גיבור יש עשרה חסרי אתיקה, פחדנים וצבועים שמעוניינים בלכלוך ולא באמת.

מה נשאר לנו, סופרים ותסריטאים אף פעם לא ילכלכו על עצמם, לא?
עורכי דין כגיבורי על 138940
לא לא הבנת, לא ב*אמת* ב*סרטים*.
(-:
עורכי דין כגיבורי על 138942
כן, כן הבנתי, ב*סרטים*. זכורים לי לא מעט סרטים בהם העיתונאים מוצגים כרפש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים