עוד נשמה טועה ומגוחכת 13963
עוד כתבה מהסוג הבכייני המטופש וחסר היכולת לראות את המציאות כפי שהיא באמת.

תתעורר יללן. תבכה קצת בשבילנו. תפסיק ליילל כמה מסכנים הערבים. הם לא.

המציאות הינה אחרת לחלוטין, ואת רובה מרבית הנשמות הטועות מסרבות לראות.

גם בגיטאות הרוב סירב לראות. עד הרכבת.

לך תתעורר אתה ושאר שטופי המוח של השמאל.

תתעורר ותבכה קצת עבורינו. יהיה לך קצת חינוך הגיוני יותר מהטינופת הבכיינית על גורל הערבים....
עוד נשמה טועה ומגוחכת 13970
אני בספק אם אצליח להסביר באופן מסודר תוך שימוש במס' סופי של מילים את הטיפשות והאטימות הטמונות בהשקפת עולמך. סביר להניח שאתה מקרה אבוד ומוחך מוצף באקסיומות מפגרות שיפרעו לכל תהליך חשיבה או הרהור שאולי עתיד להתרחש בו בעקבות הסבר שכזה, ולכן לא אטרח לנסות. הודעה זו אני כותב לא על מנת לנסות ולפגוע ברגשותך, או להפריע לך לבכות. אני עושה זאת בכדי להבהיר שלא השארת אותי חסר מילים ונדהם לנוכח האמת הבהירה שהראית לי (תודה, אגב) - אלא מיואש.
מספיק ודי 13974
אלוהים אדירים, מה קורה פה לכולם? הלסדום נדמינו? הל-UltiNET הפכנו?

מספיק, מספיק, מספיק ודי. לא עוד קללות, לא עוד נאצות.

אני לא יודע מה איתך, מר אוטנג, אבל כשאני קורא תגובות כמו אלו שכתבת עכשיו אני דווקא משתכנע בנכונות טענותיו של מר כהן, ולא באלו שלך.

אנשים, אם אתם לא מסוגלים לנהל דיון ענייני מבלי לגדף זה את זה, אנא, עיברו לדואר אלקטרוני אישי וחיסכו מאיתנו את עוגמת הנפש.
מספיק ודי 14006
ניבולי פה? קללות?
שלושת המילים שעלולות להחשב ככאלה: "טיפשות", "אטימות" ו"מפגרות" לא נכתבו בקונטציה שהופכת אותן לכאלה. התכוונתי לכל מילה - גם כשאמרתי שאין מטרת התגובה להעליב ולפגוע.
עוד נשמה טועה ומגוחכת 13971
מר קננגיסר, את התגובה הזו אני כבר מפנה ישירות אליך, ולא אל מר כהן:

תעשה משהו. אני לא יכול לסבול יותר את ניבולי הפה האלו.
עוד נשמה טועה ומגוחכת 14014
בהנחה, שי, כי אתה מעוניין לנהל שיח מורכב יותר מאשר הטחת סיסמאות ועלבונות בצד השני, אשמח להבין את הצד שבו אתה עומד.
אני חייב לנסות להבהיר שנית מדוע "אנחנו

בוכים בשביל הערבים".
ולמה שלא נבכה בעצם בשביל המתנחלים, בשר מבשרנו, יהודים טובים וחלק מעמנו? ומי אמר שלא בוכים. בוכים ועוד איך. לבי הפך לשטיח כשראיתי את תהילה בת ה-‏9 אומרת לאימה כי היא רוצה לצאת מההתנחלויות ולהפסיק לפחד ואימה, מתנחלת טובת לב עונה לה כי זה לטובת עם ישראל. אני כואב בשביל המתנחלים, אך בשום פנים ואופן זועק את זעקתם. אולי מסכים עמה, אך לא עם העקרונות והגורמים שהביאו למצב זה להפוך לשגרה. אני כואב בשביל הערבים כיוון שהטחת ראשים בקיר אינה חלק ממנת המוסר המיננימלית היומית שלי וכיוון שאני מאמין גדול בכוחן של השפלות אלו לגרום למירמור, מהומות, ושפיכות דמים מיותרות- כמו היום.

כאב אינו מבטל כאב. מוחמד א' אינו צריך
להפוך למשותק כיוון שמוחמד ב' הוא מחבל וכיוון שחיילי מג"ב המשובחים שלנו הנם יצורים ניאנדרטליים חסרי מוסר ותושייה. כתבה זו לא טענה כי היא כל אמת המציאות אלא באה להראות חלק ממנה. חסרי הגפיים, המשותקים ואלו שנאלצים לעבור הטרדות רבות מדי יום לא ייעלמו גם אם תאמר שזו אינה המציאות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים