הטבע בכללותו הוא פות קוסמי 140254
לרוב היקום, בכלל זה חלקו הנשלט בידי הזכר השוביניסטי‏1, ידוע שאלוקימה בראה את היקום בצלמה ובדמותה.
לכן מן הפות הקוסמי של אמא טבע כולנו נולדנו, ואליו ישובו כולם אם כשהחור השחור, התגלמותו של הפות"ק ביקום, יבלע את הגלכסיה, אם לפני כן.
היקום, הוא אמא טבע בתה של סבתא אלוקימה (תודה, ברוך השם, נראית צעירה מיום ליום), לא ידע בכלל מה זה זכרים עד שאלוקימה מתוך שעמום, מה לעשות, אלוקימה יש לה טבע של אשה, בראה את הזכר השוביניסטי ‏1 ולא שהיא מתחרטת, כן, אבל ההחלטה האומללה באמת היתה כשהסכימה אחרי שהזכר השוביניסטי ‏1 בכה והתחנן כמו תינוקת, לרעיון לברוא "זכר בצלמנו כדמותנו". טוב, גם הנקבות בצלמנו ובדמותנו לחצו, כי סיקרן אותן לנסות משהו שונה מויברטור, אותו בראה אלוקימה כבר ביום השני (לא לבריאת היקום, אלא לבריאת הזכר השוביניסטי).
טוב, חלק מכן מתחרטות אבל בסך הכל אל תעשו את עצמכן, אתן לא *כאלה* אומללות. וגם לא אלוקימה שרואה עם איזה כלים הזכרים מנסים לעשות פעולה שהיא חיקוי לחדירה הקוסמית לחור השחור של אלוקימה. אם נדמה לכם לפעמים שאלוקימה צוחקת, עכשיו אתם יודעים על מה.
בסופו של דבר, הרי, כולם יגיעו לשם.

1 כמובן הכוונה לבעלה הראשון של אלוקימה, איתו מתנהל עד היום משפט מזונות. תוכלו לנחש שמאז היו לה כמה בעלים, עד ששיכנעתי אותה שהכי טוב זה איתי...
הטבע בכללותו הוא פות קוסמי 140366
אלוקימה? - כבר מזמן לא ראיתי מפלצת דומה לזו (כולל הדרקונים עליהם כתבתי בפורום הפגאניזם בתפוז). התאים הראשונים בטבע לא היו זכרים ולא נקבות והתרבו בהתחלקות לשניים. החלזונות הם גם זכרים וגם נקבות, ומעבירים את תאי המין ביניהם ביחד. מה עושה את ההבדל בין זכר (שאברו מזדקר) לבין נקבה (שיש לה חור) מלבד האפשרות להתחבר ולהעביר את תאי המין מזה אל זו. כל ההשתפכויות האלו על ההבדלים בין נקבות לזכרים, כולל ההתנקבות ה"אלוקית" (שגם היא מפלצת לשונית) אין בהן שום טעם. לא יותר טוב לראות את האדם כאדם, ואת הטבע כדבר שאפשר ללמוד ממנו איך להיות אדם?
הטבע בכללותו הוא פות קוסמי 140374
אני מסכים איתך.
הטבע במקורו הוא אנדרוגינוס.
או יותר נכון אלמיני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים