נ נח נחמ נחמן מאומן 141499
עיקר הביאה הגדולה אינה כי אם ביאת המשיח בן דוד והנה המשיח הזה האמת שמו נ נח נחמ נחמן מאומן והוא השיר חדש וקבלה חדשה וכל מה שאתם חומדים סקס אינו אלא בשביל קיום המין ותכלית הדעת הנורמלית וכבר ידוע שנ נח נחמ נחמן מאומן אמר על עצמו שרק הוא איש נורמלי אז כל פעם שאתם מתחברים תזכרו את נ נח נחמ נחמן מאומן כי את זה יש לדרוש ולבקש מעכשיו ולתמיד:
אבל למה לגלוש באינטרנט בשבת, למה? מה נחמן היה אומר על זה? 141535
אבל למה לגלוש באינטרנט בשבת, למה? מה נחמן היה אומר על זה? 141872
יש אמירה כזאת שכשיבוא המשיח יהיה מותר כל מה שאסור היום (אם מישהו מוכן לחפש איפה בדיוק זה נאמר הוא יעשה שירות מועיל מאד).
מכיוון שעפ"י ההודעה הקודמת להודעתך, אין ספק שהמשיח כבר בא, כל מה שנותר לי הוא לבטא את אכזבתם של האוכלים חמץ בפסח, החושבים שהם עושים "נא" למישהו. הם עושים מעשה מותר, לא פחות מלגלוש באינטרנט בשבת.
והא ראיה שבא המשיח: ראי הידיעה על היעדרות פקחי חמץ בפסח.
אבל למה לגלוש באינטרנט בשבת, למה? מה נחמן היה אומר על זה? 603340
הסוד והעיקר רבינו הסבא נ נח נחמ נחמן מאומן נגנז ונמנע מיראי שמים (דתיים) כמו שאמר: (ספר המידות,פרק צדיק): "החילוק שבין צדיק לירא שמים שהירא אין לו רשות לגלות מסתוריו של הקדוש ברוך הוא אבל הצדיק יש לו רשות". וכבר אמרו חז"ל, (מסכת סנהדרין) "מיום שחרב בית המקדש ניטלה טעם ביאה וניתנה לעוברי עבירה שנאמר (משלי ט, יז) מים גנובים ימתקו ולחם סתרים ינעם..." טעם ביאה הוא טעם הסקס והתשוקה וקיום המצווה היחידה של רבינו השווה לתפילה בסוד ירושלים ובסוד הזיווג, ולנו המאמינים ברבינו לא נשאר כי אם לקיים וכבר נאמר בליקוטי מוהר"ן שעיקר התאווה בשביל קיום המין, סוד קיום המין והאנושות הוא רבינו האהוב והנעלם, אשר חוץ ממנו כולם כופרים בעיקר, ועלינו להבין רצונו והעיקר לקיים, כי הצדיק בא בשביל קיום המין והתורה כנ"ל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים