14210
אולי אני חי בפלנטה אחרת משלך, אבל אני כאן ועכשיו, וממה שאני חש, הציבור לא רוצה את ברק בעיקר בשל דרך ההתנהלות הפוליטית והאישית שלו ולא זו הדיפלומטית.
מצבו בסקרים לא היה טוב עוד לפני אינתיפאדת אל אקצה.
מה גם שרק כך אתה יכול להסביר את האהדה לפרס בסקרים - לעומת אי האהדה בקרב מועצת חכמי מר"צ בראשותו של המרן עמוס עוז שליט"א. זאת אומרת, חכמי מר"צ אהדו את שיטתו הטוטאלית של ברק, ואילו "העם" קיבל את הגושפנקא שערבים הם אותם ערבים ועכשיו הוא בוחר בפרס בגלל סיבות אחרות לגמרי. שהרי פרס לא ידוע - בגילגולו הנוכחי - כנץ טורף. לכן רק כך תוכל להסביר את האהדה אליו

הבעיה עם ימנים כמוך (ולצורך העניין גם שמאלנים קיצונים) שהאידיאולוגיה מעוורת אתכם מלנתח את המציאות כמות שהיא. אתה כמובן תפטור את זה באי יכולת מדעית להגיע לאוביקטיביות, אבל עם מונחים כמו "כנופיותיו" (בהתייחס לערפאת ואנשיו) אתה לא יכול אף לנסות ולהתחיל לנתח מציאות בצורה אובייקטיבית (ובשל כך "נכונה" יותר).

אחת מחברותי היתה מצביעה לפרס לו היה מציג את מועמדותו, וכעת היא תצביע לאריק שרון מאחר והיא סולדת מברק. מדובר בבחורה ימנית טיפוסית. (מאוד אינטליגנטית אם יורשה לי להוסיף).
היא נגד החזרת הר הבית, רמת הגולן ושות'. היא לא מאמינה למילה של עראפת, בטוחה שהערבים זוממים עלינו לכלותינו, ואת צרוף המילים "מדינה פלשתינית" היא יכולה להגות רק עם אטב כביסה המוצמד לנחיריים.
איך זה הולך ביחד עם ההצבעה לפרס?
על פי המאמר שלך לא ניתן לדעת.
ומאחר שזו התופעה המסקרנת והשוות מחקר, המאמר שלך לא היה רלוונטי, לבד מעוד השלכת בוץ מסביב לביצת ההתנצחות הבנאלית בין ימנים לשמאלנים.
היו הרבה סימני שאלה באמר שלך, עם סימן קריאה אחד (משהו על השטות התקשורתית השמאלנית) חלש, רפה ולא ממצה.
14223
1. ברק החל להידרדר בסקרים לפני כחצי שנה עם כשלון פסגת קמפ דויד. זה היה הסימן הראשון לכך שהסכם קבע לא יושג.
2. באמת קשה לי להסביר איך חברתך "הימנית" הייתה מצביעה פרס. אולי תסביר אתה.
3. אני משתדל למרות המגבלות שמצאת אצלי לדבר לעניין. לו היית ממעיט יותר לדבר עליהן ולתת ציונים לדבריי ובמקום זה מנסה להשיב לטענותיי, היתה לי אפשרות להשיב.
אבל בצורה זו אין לי על מה להשיב.
אין לי כל עניין להחזיר לך בניתוח מניעיך ובעהערכה אישית שלך תוך מתן ציונים לדבריך.
לדעתי, לא זה העניין כאן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים