מרגישים את השינוי 142330
מפלאי החג הזה:
יצאתי לחפש מזון ברחובות המושבה הגרמנית בירושלים. רוב המקומות סגורים, שני מקומות מוכשרים לפסח – וגם: בית קפה ארומה. נכנסתי בחשש פנימה, מצפה לראות איזה תפריט מיוחד לפסח, אבל כשהתקרבתי לקופה, ראיתי פתאום קרואסונים, בורקסים... סנדוויצ'ים! שאלתי את המוכר בזהירות "יש לכם תפריט לפסח?" והוא נד בראשו והסביר "אנחנו לא כשרים". אנחת רווחה פרצה מפי, והזמנתי בדיצה כריך נאה.
אין ספק, ימות המשיח.
לא באמת 142349
ארומה מכרו סנדוויצ'ים מלחם טרי (וחמץ) גם בשנה שעברה.
מרגישים את השינוי 142356
ארומה היא רשת של זכיינים. לכן, הסניף בקניון מלחה למשל סגור ומסוגר (אני מניחה שזה בשל העובדה שהקניון כולו חייב להיות כשר לפסח).

ארומה במושבה הוא גם בית הקפה שלפני כשנתיים חווה הפגנות רבות מצד תלמידי הישיבה ברח' יותם מחד גיסא ומצידם של אנשי המושבה הבורגנים מאידך גיסא. לאחר שבת שלמה שבה הגיעו כמעט כל חילוני העיר כדי להביע תמיכתם בפתיחת בית הקפה סגר הסניף קופה נאה ביותר אך התומכים שעמדו שם בגשם שוטף לא ראו אפילו שלוק קטנטן של שוקו או מים חמים.
שאלת אופ טופיק לירושלמים 142369
מה הקטע עם חנות הדיסקים שנקראת "התו השמיני", ועפ"י "כל העיר" ניתן להשיג בה כל מיני דיסקים של החברים של נטאשה ושל שלמה ארצי ב10-20 ש"ח? זה דיסקים משומשים? דיסקים מזוייפים? מכירת חיסול?
שאלת אופ טופיק לירושלמים 142445
לא שידוע לי.
התו השמיני היא חנות ככל חנות, עם הרבה מבצעים. יכול להיות שיש להם גם מחלקת יד שניה אבל בדיסקים מזויפים מעולם לא נתקלתי שם.
גם אני אכלתי בחג הזה קרואסון בארומה 142452
(של רחוב הלל)
גם אני אכלתי בחג הזה קרואסון בארומה 142522
נו, והוא היה יותר טעים בגלל תחושת השחיתות?
גם אני אכלתי בחג הזה קרואסון בארומה 142619
ומאז שפירסמתי את ההודעה גם:
1. שתיתי בירה.
2. אכלתי סנדוויץ' באותו ארומה.
היה טעים, אני לא יודע אם בגלל תחושת השחיתות. היה לזה טעם... אה.. אולי של חופש?
אותך לניצה! 142626
אתה הראשון שיועמד אל הקיר כשהתיאוקרטיה תגיע!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים