לא פרסמת כבר? 143068
בפורומים של העמותה?
לא פרסמת כבר? 143072
איפה הוא (כלומר, גורביץ)?
סופסוף התגשם חלום כל הדורות ושני המתאבקים במשקל כבד, יוסי וניצה, נמצאים בזירה אחת...

[בפינה הימנית, בבגדי כחול-לבן+ טלאי צהוב, ניצה! בפינה השמאלית, באדום דהוי + מבט עייף בעיניים, יוסי! ללחוץ ידיים ויללה, מכות!]
לא פרסמת כבר? 143094
אכן, המאמר פורסם גם במקומות אחרים. אז מה? אני ואתה ואנשים אחרים אולי פוקדים שניים מהמקומות הללו במקביל, אך רוב אוכלוסיית הקוראים של שני האתרים אינה משותפת, וכך יוצאים רוב הקוראים נשכרים מקריאת מאמר מאלף שלא היו קוראים אחרת. מה הבעיה?
לא פרסמת כבר? 143100
הבעיה היחידה היא שזה בניגוד למדיניות המוצהרת של המערכת.
לא פרסמת כבר? 143105
יכול להיות, אבל זה בהחלט לא בניגוד למדיניות של יוסי, שפרסם במקומות אחרים בטרם נתבקש לפרסם גם כאן. תתכבד המערכת ותעדכן את מדיניותה, או תצהיר את נימוקיה, אך איני רואה איזה הסבר מבקשים כאן מיוסי.
לא פרסמת כבר? 143107
השאלה האם זה נעשה ביודעין. האם אמרו לו -תשמע זאת המדיניות שלנו והוא אמר -אין בעיה, במקרה כזה יש בעיה עם האתיקה של המחבר.
לא פרסמת כבר? 143110
נדמה לי שכאן מקום המערכת להגיב, אך למיטב הבנתי, נציג המערכת ביקש לפרסם את המאמר *ביודעו* שהמאמר נתפרסם זה כבר במקומות אחרים, ולכן הוא נושא באחריות לכל עוול שאולי נגרם לתומת מדיניות האתר המוצהרת.
מדיניות הפרסום של המערכת 143124
על כך שמאמר זה פורסם קודם לכן באתר אחר נודע למערכת מפיו של המחבר רק אחרי הפרסום באייל. מכל מקום, לתשומת לב כל מי שמעוניין לפרסם באייל: מדיניות המערכת נותרה כשהיתה והיא אינה אינה נוהגת לפרסם מאמרים שפורסמו באתרים אחרים. וכעת, כשהדברים הובהרו, אפשר לסיים את הפתיל הזה ולחזור לדיון במאמר עצמו.
לא הייתי מודע למדיניות זו 143136
...של המערכת. כפי שכבר העירו כאן, במשך כשנתיים לא כתבתי באייל ולא התעדכנתי במה שהתרחש בו. המאמר פורסם, עם כתיבתו, ב-Livejournal שלי, ודקות ספורות לאחר מכן בפורומים של הקהילה למשחקי תפקידים (שהיא אכסניה ארוכת ימים שלי).

במידה והדבר יוצר בעיה עם מדיניות האתר, לא אתנגד לכך שהמאמר יוסר מן האייל הקורא.
לא פרסמת כבר? 143108
אמוציונלית, תמיד "נראה לי בסדר" אם לאחר הפרסום כאן מפרסם המחבר את מאמרו במקום אחר. עם זאת, אם המאמר כבר פורסם, הרי שזה גורם ל"אייל" להיראות כמו אתר הממחזר חומרים ישנים, מה שלדעתי מוריד את קרנו של האתר*.

* תרתי משמע

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים