בחר בבחורה האקדמאית! 144873
לא שיש לי מושג ירוק בפוליטיקה המקומית בעיר האדומה, אבל לפחות משלטי החוצות נראה שזו מלחמת תארים - האלוף במיל' מול העו''ד מול הפרופסורית מול איש שינוי-ירוקים-שכונות (מה שלא מפריע לו ללכלך את חיפה עם שלטי חוצות כמו כולם. ירוקים, עלק). יש גם חמישי, אבל הוא לא מתבטא.

אני הייתי הולך על הבחורה - נכתב כאן לא מזמן שאקדמאים נוטים להיות מנומסים יותר כשהם תוקעים לך סכין בגב. סיבה מספיק טובה לטעמי.
בחר בבחורה האקדמאית! 144902
בירושלים יש אפילו שתי בחורות (מתוך שישה מועמדים). אני לא יודעת מה ההשכלה האקדמית שיש או אין להן.
בחר בבחורה האקדמאית! 144912
באמת? מי?
הסרת תגובה 144996
במקום זה הופיעה תגובה העוסקת (בין היתר) בהתנהלותה של רוני אלוני, מועמדת (דאז) לרשות העיר ירושלים. התגובה הוסרה בעקבות פנייה של רוני אלוני למערכת, בה טענה כי מדובר ב-''דיבה, עובדות חסרות כל בסיס במציאות - הכפשות והוצאת שם רע''.
בחר בבחורה האקדמאית! 145017
תמיד עניין אותי, מה היה כל כך גרוע באולמרט? (שאלה עניינית, לא צינית; לאנשים מעיר אחת קשה לשפוט את תפקודו של ראש עיר אחרת)
בחר בבחורה האקדמאית! 145052
אולמרט נתפס כראש עיר קצת מנותק מענייני העיר, שבילה את רוב שנותיו בנסיעות מסביב לעולם ובאירוח "אנשי חברה" שאף אחד לא יודע מה תועלתם בדיוק, אך לא החמיצו אף תמונה שלהם איתו ב"מדורים פירסומיים" של המקומונים.
דוגמה שאני מכיר לכמה זה היה ראש עיר מנותק: בזמנו דרשו החרדים לסגור את רח' אתיופיה המוביל למאה שערים בשבת. אולמרט החליט להפוך את הרחוב הזה לדו צדדי, כדי שהנהגים הנכנסים בו יפנו חזרה לפני שהם נכנסים למאה שערים. כל מי שמכיר את העיר טוב, בייחוד את מרכזה, יודע שרח' אתיופיה (שהוא אתר תיירות בולט בכל מסלול טיולים בעיר הזאת בגלל יופיו המיוחד, הכנסייה האתיופית שבו וגם משום שבן יהודה היה גר שם. הוא גם קרוב למרכז העיר והתנועה בכיוון לשכונות החרדיות עוברת בו למרות שהוא צר) הוא רחוב שבקושי ניתן לנסוע בו בכיוון אחד. ראש עיר שמכיר את העיר שלו, לא היה טועה טעות כזאת.
אבל נניח לזוטות האלה. אולמרט דווקא טיפח את מרכז העיר, התחיל בפרוייקט ה"רכבת הקלה" ולמרות שנתן את מיטב התקציב בעיריה לחרדים, ובכך סייע מאד להגירה בכיוון אחד של המוני חילונים מן העיר, מקומות רבים דווקא נפתחו בתקופתו בשבת וגם "מצעד הגאווה" צעד בעיר לראשונה בהיסטוריה בתקופתו, ובכל זאת בעיני רבים הוא מייצג ניכור מן התושבים, אופי מתנשא ובזבזנות רבה. כן, כספים רבים הלכו על חרדים, נסיעות לחו"ל ומשכורות שמנות מאד בעירייה, שהביאו את העירייה לגירעון כספי עד כדי כמעט פשיטת רגל, וכל זאת בלי שתושבים בשכונות של העיר הרגישו שיש להם כתובת בכיכר ספרא (היכן שיושב ראש העיר אצלינו) כשהם באמת צריכים. מנסיוני האישי אני יכול לספר איך העיר הפכה גן עדן לעברייני בנייה, אם הם באו מהצד הנכון. (וזה לא כולל פלשתינים, למשל).
הדוגמה שהובאה קודם על הריב עם קרן ירושלים, מראה משהו מהאופי של האיש, שהצליח לריב עם רבים (בעיקר "שמאלנים" למרות שאומרים גם אשתו שמאלנית) וטובים, איתם היה יכול במקום זה לדאוג ביחד לטובת העיר, שכאמור לא ממש הרגשנו שהוא באמת חי בה.
טדי קולק שקדם לו במשך 28 שנה מעורר הרבה געגועים, לא משום שהוא היה מושלם אבל היתה הרגשה תמיד שזה בן אדם שלוקח באופן אישי מאד את העיר ומעורב בכל דבר, בניגוד לאולמרט שעושה טובה ומראה את עצמו, בייחוד איפה שהמצלמות נמצאות. בתקופת אולמרט ההרגשה, אם כי אי אפשר להגיד שזה רק באשמתו, בעיר, הפכה לבלתי נסבלת. צריך להיות הרבה זמן בתוך העיר, וגם לזכור את מה שהיא היתה פעם, כדי להבין.
בסופו של דבר עזב אולמרט את ראשות העיר לטובת הקידום הפוליטי שעשה לא מעט על גבם של תושביה, וזה לא ממש הפתיע מישהו. נראה מתאים מאד לאיש, וכולנו מקוים כעת לראש עיר שלא יראה בניהולה של עיר הבירה, העיר הגדולה והענייה בישראל, עוד מקפצה פוליטית ויהיה אכפת לו באמת איך האנשים חיים כאן.
חוץ מאורי לופוליאנסקי וניר ברקת שהוזכרו, ישנו גם איש הליכוד יגאל עמדי שהיה סגנו וגבר בפריימריז במפתיע על רוני בראון. הוא נראה אדם סימפטי אבל מזוהה יותר מדי עם מפלגה, ואני מקווה שגם בעיר הליכודניקית כל כך הזאת, למספיק אנשים זה נמאס.
יש גם את רוני אלוני שהוזכרה, ועוד אחד יוסי טלגן שהיה מנכ"ל פסטיבל ישראל.
יהורם גאון, לכל מי שהתעניין, כנראה לא מציג מועמדות ועוד מפלגה אחת שאין לה מועמד נקראת מפלגת העבודה. מישהו שמע? מכיר?
בחר בבחורה האקדמאית! 145206
ראיתי גם את "רשימת הימין המאוחדת" או משהו כזה - "ירושלים לידינו". בכרזות שלהם הם מבטיחים להעביר את הר הבית לידיים יהודיות ושאר רעיונות נפלאים דומים. וגם עוד כל מיני שמות אחרות שמתנוססים ברחבי העיר.

(דובי, שחושב שרוני אלוני זה שם נורא משעשע לראש עיר (ובכלל), ושגם חושב שהמודעות של שינוי על האוטובוסים בעיר ("החילונים באים!") נורא מפחידות)
בחר בבחורה האקדמאית! 300674
קורה כאן משהו מוזר: 4 תגובות החל מתגובה 149837 הן מתאריכים הקדומים להודעה הראשונה בפתיל.
בחר בבחורה האקדמאית! 300692
?
איזה?
ניר ברקת האמיתי!!! 149837
מחר הבחירות ואני רוצה להבהיר את האמת על ניר ברקת. הפרסומות שלו מראים הרבה, והכתבות בעיתונאות החרדית, חילונית ודתית מראים כל אחד דבר אחר. אחרי חיפוש על המידע הנכון מצאתי את זה. עבדתי בהיי-טק הרבה זמן, אז לא היה קשה.

ניר ברקת יודע לעבוד (למרות הפרסומת של עמדי). הוא הקים חברת BRM, ונכשל בגדול. מכל החברות שהשקיעו בהם - 1 הצליח! רק צ'קפוינט הצליח! כל החברות האחרות פשטו רגל. עכשיו בלי התערבותו הם דווקא מתחילים להצליח.

ניר ברקת היה פעיל בשלום עכשיו, אבל עזב בשל אי-הסכמות על הצד הפיננסי של שלום עכשיו. ניר ברקת הבטיח לחרדים שיסגור כבישים ועסקים בשבת, אבל לחילונים מבטיח את ההפך. בנוסף לכך, להקים חברת היי-טק היא לא כמו להוציא את העיר הענייה ביותר בארץ להיות עשירה.

אני לא שייך לשום פלג פוליטי, וכרגע יודע רק למי אני לא מצביע, אבל לא למי אני מצביע.

לריסה גרשטיין התחילה לרשום את עצמה כמתגוררת אצל אמה במעלות-דפנה בירושלים, כדי שהיא תוכל לרוץ כמועמדת לראש העיר אבל היא מתגוררת במוצא.

יגאל עמדי הוא ליכוד. האם אנחנו צריכים עוד אולמרט ועוד שחיטויות?

יוסי טל-גן החתים את מפלגתו על "הסכם עודפי קולות" עם שינוי.

אורי לופוליאנסקי. אני לא בטוח שראש עיר חרדי באמת יעזור לעיר שלנו. מצד אחד אם יגיד משהו בעד החרדים, החילונים יגידו שהוא שייך לפלג החרדי אז מה רוצים ממנו. אם יגיד משהו בעד החילונים, החרדים יגידו, הוא לא רוצה שאנשים יראו אותו כנגדם.

בהצלחה,
אהרון
me@picklesgeek.net
ניר ברקת האמיתי!!! 149862
לריסה גרשטיין לא רצה לראשות העיר, אלא רק למועצה. לא הבנתי מה הבעיה עם הסכם עודפים של מישהו עם שינוי (הידעת שבבחירות לכנסת עם אחד חתמה הסכם עודפים עם המפד"ל, שבזכותו זו האחרונה זכתה במנדט השישי למרות שסך המנדטים שלה ירד לעומת הבחירות של 99'?). לגבי השאר אני אשאיר למישהו שמבין בפוליטיקה הפנימית של ירושלים לענות.
ניר ברקת האמיתי!!! 149865
סך הקולות, סך הקולות. זה מה שירד, לא סך המנדטים. יאללה תרדו ממני.
ניר ברקת האמיתי!!! 149929
לריסה גרשטיין כן רצה, עפ"י http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?...

החזיר האלמוני, לא נוטר טינה. העיקר רוץ להצביע (אם יש לך זכות הצבעה בי-ם).
ברק/ת 149914
אם אני אצביע לניר ברקת (האמת שכרגע ממש אין לי חשק להצביע, אבל ברור שאלך בסוף, גם בגלל הדברים שאני עומד לכתוב), זה לא יהיה בגלל שאני מתפעם ממצליחנותו או מעושרו, או מפניו היפות.
יכול להיות שההצלחה של העיר תחתיו תהיה דומה יותר להצלחה של BRM ולא להצלחה של צ'ק פוינט, נקוה כמובן לההיפך (אם ייבחר).
אז מקסימום, בחרנו ראש עיר גרוע, וראש עיר גרוע אפשר להחליף (למשל ע"י ועדה קרואה, אם המצב יהיה *כל כך* גרוע).
אבל ברגע שנתנו את ההגה לחרדים, עשינו דבר בלתי הפיך.
אולי ממילא הריבוי הטבעי שלהם ועזיבת החילוניים, יגרמו שבסופו של דבר השלטון בעיר יפול לידיהם לתמיד.
כל עוד אפשר לעצור את גלגל ההיסטוריה, כל עוד קיים סיכוי לזה, צריך לעשות הכל, וניר ברקת הוא, אם נרצה או לא נרצה, המועמד היחידי שיכול להשאיר את העיר בידיים חילוניות.
לא בגלל שאני שונא חרדים, ואורי לופוליאנסקי באמת נראה איש נחמד (אבל נחמדים הם בדרך כלל בובות בידי מישהו, ולופוליאנסקי הוא בובה בידי הרב אלישיב הקשיש, שבז לחילונים ועולמו זר לעולמם). פשוט בגלל שאני חילוני, והאינטרסים של העסקנים החרדים לא יכולים לענות לאינטרסים שלי כחילוני. ללופוליאנסקי יש גם כסגן את פולק, שהתמחה בהעברת כספים לחרדים, ונראה גם הוא לא כ"כ חילונים-פריינדלי, והוא ולופוליאנסקי בוודאי ישחקו ביניהם את תפקיד הבוס הטוב והסגן הרע.
יש לי הסתייגויות מברקת ואני מודע לזה שיש דמיון לא רק בשם המשפחה בינו ובין ההבטחה שלו לבין אהוד ברק, שהסיבות שהצבעתי בעדו ב99 היו דומות לסיבות שבשלהן אני עשוי להצביע בסוף לברקת. הוא היה היחיד שהיה יכול להפיל את ביבי, וגם הוא היה חידה והימור, יכול להיות שזה היה הימור גבוה מדי אבל גם כיום לא בטוח שהייתי מצביע אחרת.
כמו ברק, כך נראה לי שגם לברקת לא יהיה רוב לקואליציה בלי חרדים והוא יצטרך להקים קואליציה מקיר לקיר כמעט.
לא ברור אם ברקת ידע לעמוד מול גופים אינטרסנטים שונים, כמו בעלי ההון שרוצים לבנות למשל ב"עמק הצבאים", והעובדה שמישהו היה מ"פ בצנחנים כבר התגלתה, לצערינו, כלא מספיקה כשצריך לנהל קרבות פוליטיים.
אבל נראה, שכדי להשאיר סיכוי לעתיד חילוני בעיר, אין ברירה.
עוד לא החלטתי לאיזה רשימה להצביע, ובכל אופן אני קורא לחילונים: לכו להצביע, אם לא בשביל ראש העיר לפחות בשביל ייצוג חזק במועצה!
ברק/ת 150192
>>"אבל ברגע שנתנו את ההגה לחרדים, עשינו דבר בלתי הפיך."

למה?
ברק/ת 150275
אני גר בשכונה שהיתה בעבר הרחוק ליבו של איזור חילוני. כשבאתי לגור בה, היא עוד היתה מעורבת. היום, אני אחד החילונים האחרונים אם לא האחרון. אין סיכוי שהיא תחזור להיות מעורבת. חילונים לא יבואו יותר לפה. גם את הבית שאני גר בו, אגב, במעמד של דייר מוגן, קנו חרדים מבעל הבית הלא חרדי שממנו קנתה משפחתי בזמנו את הדירה, בעורמה, בלי שאף אחד טרח ליידע אותנו. יש להם תכניות לגבי הבית ואני חי בחשש מתמיד שהם ימצאו איזה דרך יום אחד להעמיד אותנו בפני עובדות.
מה לעשות, יש מין תהליך בלתי הפיך כזה בירושלים, שמה שנופל בידי החרדים, לא יוצא מן הידיים שלהם. זה כמובן לא רק ''באשמתם'' שהם מאורגנים יותר טוב מהחילוניים, הם יודעים מה הם רוצים ויש להם תאווה ותיאבון בריאים לבצע את מה שהוא מבחינתם איזה תיקון עוול היסטורי או נקמה או הוכחה לחילונים שזלזלו בהם מי הם (הם חיים בתודעת מלחמה כזאת, והכרזות שלהם לראשות העיר היו מלאי פחד מהחילונים לא פחות מהפחד של שינוי מהם) וגם אידיאולוגיה לפיה ירושלים צריכה להיות עיר קודש, עיר יהודית וכו'. החילוניים, לעומת זאת, כפי שכבר ראינו לפני יומיים, אדישים.
וחוץ מזה, החילונים כבר ככה עוזבים את העיר. העזיבה מצד אחד שכנראה תגבר משום שהחילונים לא מאמינים לדברי ראש העיר החדש שהוא יהיה ראש העיר של כולם (גם אם באמת ינסה), והקיום המוגבר של מצוות פרו ורבו מן הצד השני, יכולים גם הם להסביר לך למה מה שקרה השבוע עשוי להיות בלתי הפיך.
ברק/ת 150291
למה משפחתך קנתה את הדירה בעורמה?
ברק/ת 150292
לגמרי לא.
''תאווה ותיאבון'' 150410
יותר משזו תוכנית התפשטות מפורטת, פשוט יש להם ריבוי טבעי קטסטרופאלי ובזוי, שניזון ומתגבר עם השנים, בעזרת ובגלל כספי הביטוח הלאומי.
מה שמזכיר לי את פסילתי את לופוליאנסקי כאדם: הבאת 12 ילדים לעולם זו תועבה מוסרית. לא הייתי רוצה אדם כזה, עם דוגמא כזו בראש קריה נאמנה.
''תאווה ותיאבון'' 150411
הבאת 12 ילדים לעולם זו תועבה מוסרית? למה?
''תאווה ותיאבון'' 150425
העברתי את התגובה לתגובה 150421
''תאווה ותיאבון'' 150429
בעצם זה היה מיותר. שכחתי שגם בדיון זה עוסקים במועמדים. אוף, אני כזה מבולבל. תגיב היכן שבא לך, אם בא.
''תאווה ותיאבון'' 150432
תגובות כאלה גורמות לי להצטער שאין לי עוד שמונה.
''תאווה ותיאבון'' 150434
למה? בשביל לעשות לאיזה אדם אקראי ב"אייל" חררה? בשביל זה שווה לגדל 12 ילדים?

ובכלל, לא הגיע הזמן להמנע מלהפעיל אמצעים חשמליים, בגלל החג?

או שבאותו הרגע לא היה עדיין, וההודעה הזו תיראה לך מטופשת במוצאי שבת?
הכדור הוא עגול 150449
ואפופידס לא אקראי בכלל.

כמו בבדיחה על המלמד שלו היה רוטשילד היה עשיר יותר מרוטשילד‏1 - לו היו לי שנים עשר ילדים, הייתי רווה עוד מעט נחת מהידיעה שזה מרגיז מישהו.

1 שלושה רובל בשבוע, שכר מלמדות, קלים בעיניכם?
הכדור הוא עגול 150451
אני יודע שהשאלה הזו אישית מדי בשביל האייל, אבל... הייתי תחת הרושם שאתה אדם דתי. ועכשיו שבועות. למה אתה ממשיך להפעיל את המחשב?
הכדור הוא עגול 150456
כי מר וישנה יושב בגולת אמריקה ובארה''ב השעות שונות.
הכדור הוא עגול 150462
אה. טוב. האמת, שכחתי את זה, והייתי צריך לחשוב על זה מלכתחילה.

אידיוט נשאר אידיוט.
הכדור הוא עגול 150504
אתה רווה נחת מזה שאנשים מודאגים מצפיפות היתר על הפלנטה המסכנה שלנו? או שאתה חושב שבעיות גלובליות (הממ) לא צריכות להשפיע על אורח החיים הפרטי שלך? אם הייתי חושב שאתה מסוגל לזה, הייתי מבקש ממך לחשב תוך כמה דורות לא יהיו אפילו מקומות עמידה על כדוה"א, אבל אני אתן לך פטור מזה בשל מגבלותיך המתמטיקאיות הידועות.

אני מוכן להסתכן בניחוש שמה שהקפיץ אותך היא ההרגשה שההתנגדות לריבוי הגבוה ספציפית לזה של החרדים. ובכן, לפחות אני חושב שהולדת 12 ילדים היא פשע סביבתי בין אם הם חרדים, הודים, פלשתינאים או שוטים גלובליים.

בהזדמנות זאת אני שמח להודיע שרפורמת הרשכ"ג (תגובה 116189) תופסת תאוצה, ובבית הזקנים "עובר וסב" בו אני מתגורר הצלחתי להחתים שלושה מעמיתי על התחייבות לא להעמיד יותר צאצאים.
תוספת 150505
לפני שכל מיני נשמות טובות יקפצו להגן על כבודו של מר ו., נא להוסיף :-) בסוף הפיסקה הראשונה בהודעה הקודמת שלי.
הכדור הוא עגול 150521
http://www.vhemt.org - אתה חבר?
הכדור הוא עגול 150568
למי שמתעצל לעקוב אחר הלינק:
הוא מוביל לאתר המנסה להפיץ את הרעיון שעל המין האנושי להפסיק להתרבות עד להכחדתו המוחלטת, למען בריאות הביוספרה וכיו"ב.

אבל אהבתי את מה שנכתב בשורה התחתונה:
© 1996 - 2001 Les U. Knight. Non-profit reproductions permitted with citation.

אז אני בסדר. אני גם מתרבה וגם מצטט. ההתרבות שלי היא ללא מטרות רווח.
ברק/ת 150415
אני מצליח להבין שאוכלוסיה בעלת ריבוי טבעי גבוה המגיעה לרוב באיזור שבו יש גם אוכלוסיה אחרת בעלת ריבוי טבעי נמוך משנה את ההרכב הדמוגרפי בצורה בלתי הפיכה בטווח הקצר (כלומר: עד שיתחוללו תהליכים ההופכים את הפרטים באוכלוסיה לנורמליים).

אני לא מבין איך זה מתקשר לעניין ההנהגה. מדוע אם בוחרים הנהגה דתית לא ניתן לבחור בבחירות שלאחר מכן הנהגה חילונית?
ברק/ת 150498
היה נדמה לי שהסברתי, אבל:
א. החילונים ימשיכו לעזוב, דבר שיפחית את יתרונם הדמוגרפי בעיר.
ב. אלה שיישארו, ימשיכו מן הסתם להיות אדישים, בעוד שהחרדים, עם יותר ילדים שבינתיים יגדלו, תמיד יהיו מאורגנים ובהרגשת חרדה (למה קוראים להם חרדים, חשבת על זה פעם?) של מלחמה על הבית ועל צביונה היהודי של עיר הקודש, ואת מה שאמרתי עכשיו אפשר היה להגיד ונאמר כבר (אבל לא עזר) בבחירות שלפני חמש שנים, שאז עלה כוחם של החרדים בעיר ל-‏12 ולחילונים היה רוב של נציג אחד במועצה, ואילו כיום, במועצה, החילונים (אם סופרים ביחד עם ג' וש"ס את המפד"ל) הם במיעוט. כל עוד ההגירה החילונית בין ירושלים ושאר הארץ תמשיך להיות בכיוון אחד, אני לא רואה סיבות לאופטימיות.
באמת למה 150713
כי הם ''חרדים לדבר השם''.
באמת למה 150830
שאלתי פעם בחור חרדי לפשר המינוח, שהרי חרדה היא הדרגה הנמוכה ביותר של אמונה. הוא השיב שזהו מינוח של חילונים.
באמת למה 150853
ח''כ הרב ישראל אייכלר היה במשך שנים עורכו של השבועון ''המחנה החרדי''.
באמת למה 150907
והוא גם משתייך לקבוצה המכנה עצמה "העדה החרדית" (מקור הכינוי, אני חושב, בתקופת המנדט, אז כל 30 אנשים היו יכולים להתאגד ולכנות עצמם "עדה" לצרכי החוק הבריטי. אבל יכול להיות שאני טועה).
באמת למה 150952
מכיוון שלא נראה לי שאפגוש בו בעתיד, לא אוכל למסור לו אינפורמציה זו.
הסרת תגובה 281122
אבוי. לאן נגיע אם כל התגובות שכוללות ""דיבה, עובדות חסרות כל בסיס במציאות - הכפשות והוצאת שם רע" יוסרו מהאתר?
בחר בבחורה האקדמאית! 145048
רוני אלוני, כמו שאיילת אמרה, שלפי "פיהאתון" סיימה תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטה העברית ו"המשיכה לתואר שני בתולדות האומנות" (זה אומר שיש לה תואר שני או שהיא התחילה ועזבה באמצע?). השניה היא לריסה גרשטיין, שעליה אני ממש לא יודעת הרבה. אני זוכרת שראיתי את השם שלה בעיתון מדי פעם, אבל לא את ההקשר.
בחר בבחורה האקדמאית! 145117
ההקשר של לריסה הוא בד"כ סביב אינטלקטואלים עולי רוסיה ימניים קיצוניים וליד ההתנסחויות שלה איבט יוצא מתון.
היא נשואה לקוזניצוב,מסורב עליה שערך את וסטי,העיתון שדואג שהחברה הקוראים רוסית יקבלו תמונת מציאות ימנית בלבד‏1

1 אינני קורא רוסית,אבל כך נאמר לי ע"י מישהי רצינית שמלמדת עולים עברית. לטענתה תלמידיה, רבים מהם משכילים מאוד, מצטטים לה בכל פעם ממאמרי העתון.
קוראי וסטי כמעט ואינם נחשפים למאמר מצד שמאל,וזהו ה"ידיעות אחרונות" שלהם.
בחר בבחורה האקדמאית! 145140
את בטוחה שלריסה גרשטיין מתמודדת? כי כאן מסביב לא שמענו ולא ראינו.
בחר בבחורה האקדמאית! 145145
אם אני לא טועה בכל העיר של סוף השבוע טענו שיש 6 מועמדים: אורי לופוליאנסקי, ניר ברקת, רוני אלוני, יגאל עמדי, יוסי טל-גן ולריסה גרשטיין. באתר העירייה אני לא מצליחה למצוא את הרשימה. אם אני טועה אני בהחלט אשמח לקבל תיקונים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים