מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 145378
הרבי ישראל נקרא בשבעה שמות שאינם נמחקים,ועל מאמיניו נאמר: ותחסרהו מעט מאלהים, "אלהים", מרמז על נו"ן שערי הקדושה שאפילו משה רבנו לא השיג. אך הרב אודסר הוא מח נו"ן של אלהים, כידוע לחסידי ברסלב, שרבי נחמן מברסלב והמשיח השיגו בשלמות את בחינת יחידה ושער הנו"ן. רק רבי ישראל הוא נורמלי, חוץ ממנו כולם משוגעים ומטורפים כרוניים. עליכם לכבד את המשיח האמת ולא לכתוב שטויות עליו אתה שומע לי אסף. אתה לא רק פוגע ברגשות דת במה שאתה מבזה את המשיח, אתה מפר תורה שלמה, את נשמת ישראל. כתוב בספר "אבי הנחל" של הרב אודסר שליט"א,שבגהינום עקרבים שורפים את נפשם הטמאה של המתנגדים על המשיח, הוא גם רימז, שבזיון הצדיק הביא את היטלר לעולם. על כולנו לכבד את המשיח ולהוקירו, עוד הרב אודסר יקום מקברו שבהר המנוחות להתגלות בעולם השפל, אמן.
חידה 145379
כמה חסידי ברסלב צריך כדי להחליף מנורה?
כמה? 145382
כמה? 145394
לא מחליפים, כי הנורה החדשה לעולם לא תאיר כמו הנורה הישנה.
מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 145389
אם מישהו מבזה את הדת אלה הודעות כגון זו, והגרפיטי המטומטם על המגמגם מברסלב. אם האלוהים שלך מביא לעולם אנשים כמו היטלר בגלל טפשותם של אנשים כמוני, הוא באמת לא ראוי להערכה רבה מדי.
מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 148030
מי שנותן כבוד למשיח אלהים רק כאלה ראויים להערכה. הכתבה המשיחית נ נח נחמ נחמן מאומן אינה גרפיתי אוי ואבוי לכם! לשמנה וסולתה של עם ישראל, עם התורה הקדושה, אתה קורא "גרפיתי"? רבנו המשיח אינו מגמגם כי אם בבחינה משה רבנו הנקרא כבד פה, וזה מרומז בספר סיפורי מעשיות, מעשה השבעה קבצנים, יום שלישי! לא האלהים שלנו הביא את ימ"ש לעולם כי אם האלילים והרבנים של כל המתנגדים!
עתיד הרב אודסר לקום מהיכל קן ציפור (היכלו של המשיח) לההתגלות בעולם אז מעכשיו תתביישו לכם! המשיח הוא חייך שלומך ואורך ימיך! או הוא, או אינטיפאדת עולם!
"תתבישו לכם"? 148031
את מלבינה את פני ברבים? תתביישי לך!
מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 145536
כל דור ומשיח השקר שלו.
אין שלום לכופרים 148028
על האמת המשיחי של רבי הנקרא בשם יהוה אתם קורא שקר? בושה וחרפה! לא את הרב אתם מחרפים כי אם את בורא עולם. הרב אודסר הוא מעולם האצילות כמו התורה ואינו בריאה של אלהים כי אם אלהים עצמו, שאמר למשה רבנו עליו השלום: "נתתיך אלהים לפרעה". אלהים ממש ! הוא חייכם ואורך ימיכם ועליכם לכבדו! אסף יקירי חזור בתשובה אוי ואבוי לנשמתך הסוררת! פרסם את המשיח ותזכה לחיי עולם!
אין שלום לכופרים 148029
מתי נערך הדו-קרב עם הלובביצ'ר על הכתר? יהיה שידור ישיר?
אז ישיר משה 148032
הרבי ישראל בער אודסר הוא למעלה מהכתר. אבל עלינו להכתירו בשביל שאנו למטה מהכתר.(הכוונה לספירות)

והלובביצר, אינו קיים ואין לו שום ממשות.
אין שלום לכופרים 148040
למיטב ידיעתי הקרב היה משולש, ולקח (בגדול) ההוא, איך קוראים לו, הבן של יוסף ומרים.
אותו האיש 148041
לטענת מרים, יוסף הוא אביו החורג של ההוא, איך קוראים לו.
ישו נגד יוסף 148068
סטיוון פריי (הסופר והקומיקאי) סיפר פעם שכשהוא היה סטודנט הוא הלך להפגין נגד מדיניות החינוך של מרגרט תאצ'ר. הנואם היה קית' ג'וסף, אחד הארכיטקטים של התאצ'ריזם.

לסטודנטים מקולג' ג'יסס באוקספורד היו שלטים שכתוב עליהם ''ישו נגד יוסף''.
אין שלום לכופרים 148104
ייחוס אלוהות לבשר-ודם הוא כפירה מוחלטת ביהדות. ייתכן שלא אכפת לך (כמו שנשיאת השם לשוא והפירוש העקום לפסוק מדגימים), וזו זכותך, אבל רצוי לוודא שאת מודעת למצב.
אין שלום לכופרים 148106
אם המשיח רוצה שנפרסם אותו, הוא צריך לשלם. יש לנו בוקסה נאה בעמוד הראשי. פני לטל כהן לפרטים על המחיר.
אם זה חירוף של בורא עולם 148145
מדוע שלא נשמע את דעתו בנידון?
שאלת אותו פעם אם הוא מעוניין בכלל בשירות שלך?
אשרייך שאת מאמינה אבל אני חושב שצריך פשוט... 230033
אני חושב שצריך פשוט לחכות ולראות מי הוא המשיח כי זה נמצא בהסתרה גמורה -רק שתדעי שאני אוהב בכל מאודי את ''סבא ישראל'' אבל אי אפשר לדעת אם דווקא הו יתגלה כמשיח למרות שהשיר נ נח נחמ נחמן מאומן הוא השיר הכפול משולש מרובע שיביא(שיבאר) המשיח ולכן לא נותר לנו אלא לחכות אבל באמת אשרייך שאת מייחלת שזה סבא ישראל
מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 513338
מה שליט"א?סבא בעל הפתק הקדוש הוא ז"ל!
מורנו ורבנו הרב אודסר שליט''א 514385
הרבי ישראל נקרא בשבעה שמות שאינם נמחקים? אני לא מאמין שמישהו כתב את המשפט הזה בלי כוונה תחילה שיזרימו לעברו בדיחות גסות מלוא החופן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים