על מספר 2 של רוני אלוני 145475
רוני אלוני, בצעד שהוא - כנראה - פופוליזם זול, שמה במקום השני ברשימתה סטודנט בשם גיל פלד. מר פלד הוא ראש המחלקה האקדמית באגודת הסטודנטים הנוכחית באוניברסיטה העברית ("רמ"ח אקדמי" בלשון הצבאית-ישראלית).
אני לא באמת מכיר את מר פלד, ויכול להיות שמאחוריו שנים של פעילות סטודנטיאלית ענפה ופוריה (כמו שהוא טורח ומציין בכל הכרוזים הרבים שהוא משעתק ומפיץ, לא ברור לי על חשבון מי, בקמפוס), אבל אגודת הסטודנטים הנוכחית באוניברסיטה העברית היא הגרועה ביותר בארבעת השנים האחרונות (לפני זה אני לא מכיר), וזה בכלל לא פשוט בהתחשב ברמות השפל אליהן הגיעה האגודה בשנים האחרונות. התחום האקדמי, אם זה בכלל היה אפשרי, מוזנח כיום באגודה עוד יותר מתמיד, ולא נראה לי שמר פלד מהווה יותר מגימיק זול למשיכת סטודנטים לרשימתה של רוני אלוני.

גילוי נאות: מיוזמתי האישית אני מארגן רשימת אירועים אקדמיים בירושלים (בעיקר באוניברסיטה העברית), אותה אני מפיץ מדי חודש (www.forum2.org/events). פניתי למר פלד לקבלת סיוע בהפצת הרשימה מטעם האגודה, ובעוד שכולו שפע הבטחות וחיוכים, אפילו עותק אחד מהרשימה לא צולם והופץ באוניברסיטה. לכן, מה לעשות, יש בליבי על מר פלד.
על מספר 2 של רוני אלוני 145559
תבין, לא היה לו זמן. הוא היה עסוק... בריצה לתפקידים גבוהים יותר.
על מספר 2 של רוני אלוני 146028
נו, אם כבר עלה הנושא - האם תוכל להסביר לי במה האגודה הנוכחית גרועה יותר מקודמותיה? אני באמת מתקשה לראות הבדל כלשהו - אבל מצד שני, אף פעם לא התעמקתי בנבכי האגודה, ואינני חבר בה.
על מספר 2 של רוני אלוני 146248
יו"ר האגודה הנוכחית קראה לציבור הסטודנטים לוותר _מיוזמתו_ על הקיצוץ שהובטח להם (זוכר את השביתה הגדולה?) בשכר הלימוד.
חוץ מזה, הדבר הטוב ביותר שהם יכולים להתפאר בו הוא שהם הורידו את מחיר החברות באגודה ל-‏58 ש"ח במקום 98 ש"ח. האגודה הקודמת לפחות נתנה לנו כוס פלסטיק יפה.
על מספר 2 של רוני אלוני 146278
תמורת 40 ש"ח אני מוכן לספק לך אפילו סט של שש כוסות.
על מספר 2 של רוני אלוני 249531
מר אורון היקר,
צר לי על כך שכתגובה לכך שלא הסתייע בידי אגודת הסטודנטים לפני שנתיים לממן חוברת אירועי תרבות בירושלים עקב קשיים כספיים קשים מאוד, שרק השנה, לאחר תוכנית הבראה מקיפה ויסודית, הצלחנו לאזנם, כתבת מכתב מלא שטנה ורוע ולא עצרת לבדוק באמת מה חשיבותה של המחלקה שאני, עדיין, עומד בראשה. ספריית השכרת ספרי הלימוד, חדר המחשבים במעונות, קורסי הג'ימאט והספרדית, המרתונים במדעי הכסף, הייצוג בועדות ההוראה ובועדות המשמעת והרחבת השפעתה של המחלקה אצל כל הגורמים הבכירים באוניברסיטה כנראה שאינם מספיקים לאדון הפגוע. התבייש לך, מר אורון, וזכור כי מי שלא מנסה, לא מצליח. ואת כל הפליירים מימנתי מכיסי, כפי שעשיתי באהבה, במשך כל שנותי באוניברסיטה העברית לגבי דברים שבליבי. במשך שלוש שנים רצופות זוכה תא ''גלעד אביב'' לאמון הסטודנטים ואני, כשלעצמי, למדתי רבות מגב' אלוני ומהריצה המוניציפלית
מדעי הכסף? 249537
מדעי הכסף? 252693
מדובר בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות.
מדעי הכסף? 252695
שם יפה (די הרבה ציניות בשביל שמונה אותיות).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים