הארון באתיופיה ? 145843
והנה כתבה בעברית של חנות "למטייל " על "ארון הברית נמצא באתיופיה " :
כמה הערות :
רוב הטענות שמובאות שם של גרהם הנקוק על הפליטים בימי המלך מנשה שנמלטו עם ארון הברית מיהודה ליב ומשם לאתיופיה הם קישקוש גמור פשוטו כמשמעו . מתאימות לרב מכר אבל הם לא יכולות לעמוד אפילו שניה אחת בבדיקה מדעית כלשהיא . כל מה שאפשר לאמר לטובתם הוא ש"אי אפשר להוכיח שלא כך היה ". הטענה הנצחית של הנקוק פון דניקן שות' .
כחיזוק מוזכר בכתבה שומר הארון שמאמין באמונה שלמה שהארון שהוא שומר עליו כל חייו הוא הארון המקורי.
אז מה ? הבן אדם מקדיש את כל חייו לשמירת ארון מה הוא יודה בזה שהארון הוא ככל הנראה ארון מזוייף.
ומנין לו לדעת בכלל אם זה הארון האמיתי או לא. הוא רק חוזר על מה שקודמיו אמרו לו וגם להם לא היה מושג רב בעניין מעבר למה שאמרו להם קודמיהם עד למאה השישית לספירה כאשר הארון היגיע לדעת החוקרים לאתיופיה.
וזה מזכיר לי הוכחה שהובאה בכתבה כלשהיא על הארון באתיופיה . הכתב סיפר לו שכומר כלשהו סיפר לו שההוכחה לכך שהארון האתיופי הוא הארון האמיתי הוא "השלום שבו חיים האתיופים עם עצמם ועם שכניהם ".
טענה מפליאה בלשון המעטה לגבי תושבי מדינה שסובלים במשך עשרות בשנים מרעב בלתי פוסק , ממלחמות בלתי פוסקות עם שכניהם ובינם לבין עצמם .
אבל זאת טענה מאותו סוג שכל המיסטיקנים המטורפים שרוצים לבנות את בית המקדש השלישי טוענים לגבי בית ראשון ושני שבזמנם "היה שלום ושלווה בעולם" טענה שקרית שפשוט הייתה מדהימה את אנשי אותן התקופות , אבל למה שיהיה איכפת לשקרנים ,הם יכולים לטעון כל דבר בעזות מצח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים