אריך פון דניקן ופרי רודן 146926
ידיעה מהעיתונות : גדול היחצנים של תיאוריות "האלים מהחלל החיצון " ( לפחות ביחד עם זכריה סיטשין וגרהם הנקוק ) אריך פון דניקן הקים בשוייץ "פארק נושא " שבו יש בין השאר מודלים של המבנים השונים שהוא טוען שנבנו בידי החייזרים , הפירמידות , המבנים באמריקה הדרומית וכו' וכו' . התקווה היא שמהפארק הזה הוא יעשה כסף טוב ואגב כך יקפיץ עוד יותר את החשיפה לטענותיו השונות.
פון דניקן עושה כסף טוב מהרעיונות האלה כבר מזה 35 שנה. נראה שאחד ממקורות ההשראה הראשיים שלו לא היו רק ספרים של כותבים אחרים בנושא אלא גם סידרת מד"ב גרמנית ידועה מאוד ,שממשיכה להתקיים מזה 42 שנה.
ראו :
איש הנצח
כוכב הלכת האבוד 146935
אלי
בתחילת שנות השבעים יצאה בישראל סדרה מתורגמת בשם "סייר החלל" מאת מישהו בשם אגנוס מק ויקר. יצאו נדמה לי שבעה ספרים שעלילת רובם קשורה בכוכב הלכת הסיקוס. ידוע לך משהו על מחבר זה, ואם יצאו בעולם, בנוסף לספרים שתורגמו, ספרים נוספים בסדרה זו?
אגב, ספר אחד בסדרה גם תוסכת בזמנו בתכנית לאם ולילד, עם דוד גרוסמן בתפקיד ראשי.
כוכב הלכת האבוד 146945
כן .
ראה :
אבל על תסכית הרדיו לא ידעתי האם אתה בטוח בכך ?
כוכב הלכת האבוד 146953
תודה. אתה עושה מלאכה מבורכת.
בטוח. זו היתה סדרת תסכיתים (גרוסמן בתפקיד ג'רמי) והיא שודרה בסוף קיץ 1970, בערך בתקופה שבה שודרה "לילדים קטנים יותר" הסדרה "קרשינדו ואני" של דבורה עומר, שאח"כ יצאה כספר עם שם ארוך ומסובך יותר, והיתה גם היא מעין סוג "ילדותי" של מד"ב.
כוכב הלכת האבוד 146958
מעניין, אני חושב שבתקופה הזאת כבר תחלתי להאזין לרדיו והתסכית הזה אינו זכור לי, אני בהחלט הייתי זוכר אותו. מאידך ייתכן שהתחלתי להאזין לרדיו רק שנה או שנתיים מאוחר יותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים