מאמר חשוב 148681
חשוב שיקראו את המאמר הזה כמה שיותר אנשים, כדי שיבינו שכל מה שמתואר בתשקורת זה שקר גס. הם עובדים עלינו ואנחנו אוכלים את זה.
מילא להאשים את המתנחלים - זה שווה כדי למכור עיתונים. אני מדבר על השקר הגדול ביותר שאיש לא כותב עליו: האגדה שבשטחים חיים ערבים. צאו מהבועה שלכם בשינקין ותגיעו לשטחים, כמו דב. מדובר ב"מרחבים ריקים", כפי שציין הכתב. תתעוררו. תחליפו את הדיסק. אין ערבים, רק מרחבים ריקים ותרנגולות אורגניות.
:)
וברצינות: על פי מה שראית, גם אני הייתי חותם על ההתנחלויות ועובר לגור באיכות חיים נווה שממית 4, פותח מחלבת צ'ינצ'ילות. אבל יש שם 3.7 מליון ערבים, פי שש מהכמות של היהודים ערב הקמת המדינה (יכול להיות שאני טועה). וזו הבעיה הקטנה.
גם הצרפתים באלג'יר והלבנים בדרום אפריקה היו אחלה אנשים בינם לבין עצמם. הנה - דרידה, שאתמול זכה בפרס חשוב בישראל, נולד באלג'יר יחד עם מליון המתנחלים שם שחיו שם 120 שנה. אבל הבעיה שבאלג'יר יש ערבים ובדרא"פ כושים קטנים, אם להיות בוטה. בדרא"פ ובשטחים הצליחו לייצר אפילו מרחבים נקיים מכושים-ערבים, אבל מדובר בזמן שאול שבו אפשר לעשות זאת.
הכותרת 'מאמר חשוב' היא על כך שהצלחת לטייל בשטחים בלי לראות את כמעט 4 מליון הערבים שחיים שם. זוהי עדות מרתקת לאטימות ולעוורון קולקטיבי. והרי הדבר דומה ללא למצוא שחת בערמת השחת עם המחט.
מאמר חשוב 148806
ברצועת עזה-כמליון
בגדה המערבית-‏2מליון
מאמר חשוב 148886
המאבק בדרא"פ על השטחים בין הלבנים לשחורים לא נגמר, הוא רק עבר פאזה לטובת השחורים (או ההודים והמהגרים המוסלמים מאירופה) אחרי מאות שנים של הצלחת הלבנים.

ואם אומרים לך שאפשר לעבור מרחבים גדולים מבלי לראות גושי אוכלוסין ערביים לא מראה על שום אטימות ועיוורון. אלא על כך שיש עוד הרבה מקום ו"זמן שאול" כדבריך שבו עוד אפשר להקים עובדות בשטח. בדיוק כפי שב 1909 ייסדו עובדה במרחב ריק מערבים בדיונת חול ממש ליד יפו. היום העובדה נקראת תל אביב.

אפשר להתווכח האם זה טוב או לא טוב לציונות להרחיב את מפעל ההתיישבות בארץ ישראל הלאה אל מעבר לקו הירוק במקום להתבסס במה שכבר הושג. הדיון על האם כל הארץ או רק חלק ממנה יהיה לבית לאומי מקדים עוד את הקמת המדינה. אבל לקרוא להתיישבות יהודים בארץ פשע, או להכתים את שמם זה כבר דבר אחר לגמרי. לא שכתבת דברים מסוג אלו כמובן. אבל אני בכל זאת מציין זאת כי אני חושש שיש לך מחשבות אי אלו המתרוצצות בראשך.
מאמר חשוב 149030
ע''פ החוקים הבינ''ל זהו אכן פשע.
מאמר חשוב 149056
אז תצודד בחוק הבינלאומי
אני את שלי אמרתי, בוגד
נפגשים בכיכר הגרדומים? 149067
נפגשים בכיכר הגרדומים? 149069
בסדר סוכם.
אם אתה תביא את המתנחלים לגליוטינה על פשע בינלאומי.
אני מסכים להביא אותך לכיכר פלסטינית לתלייה על עמוד חשמל על פשע לאומי.
חוקים בין לאומיים 149098
מה היה הרכב הגופים שחוקקו את "החוקים הבינלאומיים" האלה?
מאמר חשוב 149291
הי, למה בנו כ"כ הרבה כבישים עוקפים אם עדיין היו רואים ערבים?

הוקם כביש עוקף מציאות למטיילי המתנחלים
ואני רואה את הברושור:
"בין הכנרת לכותל יש מקום קסום בין הגבעות...לכו לראות"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים