איש קש? 148691
לא הבנתי למה בדיוק שמישהו ישאל "איך מסתדרת התמונה המחויכת הזאת עם יגאל עמיר?" בעוד שכל אדם בעל ידע כללי מינימלי יודע שיגאל עמיר גדל בהרצליה. אם כבר אפשר לשאול איך מסתדרת התמונה המחויכת הזאת עם המחתרת היהודית, עם ברוך גולדשטיין, ואולי גם סתם איך מסתדרת התמונה המחויכת הזאת עם 3.5 מיליון הפלס' השכנים, ש(גם) תודות לאותה תמונה, חיים כבר עשרות שנים תחת כיבוש. העיקר שהתרנגולות חופשיות לנוע בחוץ מתחת לכיפת השמיים.

וכמובן, זה נורא מצחיק כשקבוצה של "שלום עכשיו" (זאת בטח הייתה קבוצה מ"תעאיוש", אבל ממילא כל השמאלנים אותו דבר) עוזרת בטעות לערבים לגנוב מערבים. איזה טמבלים, למה לעזור לערבים לגנוב זיתים מערבים, כשיש פסק הלכה המתיר ליהודים לגנוב זיתים מערבים.
מ''ש 148709
ובהמשך למשפט המיתמם "לו היה יושב [יגאל עמיר] על איזו גבעה באיתמר... ומשגיח על התרנגולות "האורגניות" שלו, אולי לא היה לו זמן לכל מיני מחשבות זרות, והיה משקיע את מרצו במעשים יותר חיוביים", רק דמינו לכם את כמות המרץ שיכול היה עמיר להשקיע במעשים חיוביים, לו היה יושב למשל על הגבעה המתוארת בכתבה הזאת:

איש קש? 148815
דבריך בקשר לברוך גולדשטיין ולמחתרת היהודית שצמחו בישובים ביש''ע הם נכונים וקולעים. אתה יכול כן להאמין או לא להאמין לי, אך כשחשבתי על כך, משום מה חשבתי על יגאל עמיר ולא עליהם. לו גם הם היו עולים בראשי (במיוחד גולדשטיין) אפשר שהייתי משאיר את התמיהה הזאת בסימן שאלה, ולא מוסיף את המשפט הזה למאמר.
עם יתר דבריך איני מסכים, אך כפי שכתבתי במקום אחר, אין לי עניין במקרה זה להיכנס כאן לויכוחים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים