שלמי תודה 149528
ותודה לאלמוני המקורי מהדיון ההוא שטרח וכתב עבורנו בכישרון רב דיווח בתחום שאני לא ממש מבין בו (אבל איכשהו הקשבתי לגלי צה"ל ושמעתי מה קורה במשחקים). אם גם אתם חושבים שיש משהו ששווה להביא לידיעת הקוראים כעידכון חדשות (כלומר, ידיעה שיתפתח בעקבותיה דיון) אתם מוזמנים לשלוח הודעה ל: news@haayal.co.il
אני ממש שפשפתי את עיני 149530
הזהו בילינסקי? אכן תמהתי על הבקיאות ורהיטות הניסוח הספורטיבי.
ולנו לא נותר אלא לשאול אם המקורי היה במשחק או שנשאר בבית וגזר על עצמו תענית צפייה למען האליפות. תגובה 141107

וב"שער ראשון" הציע חיים ברעם להעניק נקודה בונוס לכל חמישה שערים שכובשת קבוצה במטרה לעודד את המשחק ההתקפי,נדמה לי שלו הצעתו הייתה תקפה האליפות הייתה של חיפה.
''הראשון בשער'' 149535
לגבי "רהיטות הניסוח הספורטיבי" אני מבין שיש כבר מי שחולק עליך, אבל עזוב, זאת סתם צרות עין של אנשים. כאילו, אני שואל אותך, מגיב שקורא לעצמו "מיץ פטל", לא ברור שהוא אדום?

לגבי שאלתך יש פירוט (כנראה פירוט יתר) בהודעה שפירסמתי.

ולגבי הצעתו של חיים ברעם (שלא ידע אם להתאבל על כך שהפועל י-ם נשארה בליגה השניה, או לפצוח בריקודים על השולחן לנוכח העובדה שבשנה הבאה יהיו שתי קבוצות ערביות ליגת העל), תאבתו של האיש לגולים פשוט אינה יודעת גבול. עד היום זכור לי משחק במוקדמות גביע אירופה בו נוצחה ישראל ע"י פולין 4:3. בעוד האולפן כולו היה באבל על ההפסד, הצביע על הליקויים, וקרא להסקת מסקנות, ברעם היה פשוט זחוח מהמשחק הנפלא, ומשבעת השערים בהם חזינו.
''הראשון בשער'' 149538
אלמ''פ, אבל ''דרמטי'' הופיע בכתבה הרבה יותר מדי.
no more drama in my life 149590
כן, גם מיץ פטל (שאת המניעים שלו כבר חשפתי) טען כך, אבל שניכם טועים. המילה ''דרמטי'' מופיעה בידיעה פחות מדי פעמים.
מה אתה רוצה ממיץ פטל? 149591
מיץ שלא קופץ אדום 149596
''הראשון בשער'' 149584
אם אני זוכר נכון, מקור ההצעה ב-NBA. שם, זמן התקפה קצר יחסית, וסל 3 הנקודות, העלו את כמות הנקודות למשחק, את הרייטינג של המשחקים ואת הכנסות הליגה.
יישום השיטה (נקודת בונוס לכל חמישה שערים) יתקבל, כך נראה לי, בברכה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים