14988
קודם כל אני חושב שזה מאוד נחות מצד הכותב לכתוב מאמר בגנותם של חיילים שמילאו פקודות.
(אני מודע לכך שקיים בצבא חוק המתיר סירוב פקודה כשהפקודה לא אתית)אך זה היה תפקידם
ולשם כך הם הוצבו שם!על מנת לחסל מרצחים.
ללא ספק יש כאן סגנון דיבור של בנאדם אשר עבר קיפוח מן המערכת.המאמר הוא סובייקטיבי לחלוטין ואין לייחס לו חשיבות מזווית ראייה שיפוטית לכן ניתן לייחס לו משקל אך ורק בוויכוח.אין לראות במאמר זה -מאמר שמשקף את אופי היחידה או את סגנון פעולתה.
אני ממש לא בקיא בהיסטוריה של היחידה ותקופתה,אני אפילו לא יודע אם היא עדיין קיימת,אבל דבר אחד אני יודע..שהיא חייבת לפעול ובאינטנסיביות במיוחד בתקופה זו של פיגועים מצד אירגונים כגון: החמאס,התאנזים וכו'.אני גם חושב שלמשתפי"ם צריך לדאוג וצריך לאבטח אותם מבחינה כלכלית ובטחונית מפני שהם כלי חשוב מאוד להמשך לחימה מודיעינית מכרעת בשטח(ללא שום קשר למיוחס במאמר לעניין המשתפ"ים).אני קורא לאנשים מסוג כותב המאמר לחדול מלהצתדק ולהתאחד ללחימה בטירור מפני שמאמרים מסוג זה פוגעים במעמדו של צה"ל ובהערכה מצד הקהילה הבינלאומית.אני חייב להודות שהנני עדיין תלמיד תיכון ושלאדוני-כותב המאמר יש בוודאי נסיון רב משלי אך כדי לזהות פגיעה במערכת שלך עצמך לא צריך נסיון...צריך עיניים!!!
מקווה שתיקח זאת לתשומת ליבך מ. אזרח מודאג
15005
בתור מישהו שמטיח כל כך הרבה האשמות, אתה לא טרחת אפילו לגלות לנו את שימך. קשה להתייחס אליך ברצינות ככה. במיוחד לאור העובדה שיוסי דווקא חושף (במכלול המאמרים שלו) בדיוק מאיפה הוא בא ולמה הוא חושב מה שהוא חושב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים