נחמן בר פפא אחאי בר פפא 150158
זהו, סיימתי.

קראתי את כל המאמרים והדיונים באייל, מזמן לידתו עד היום. קראתי על פוליטיקה קטנונית שהתיישנה ברגע שנכתבה, ועל נושאים שהדיון בהם לא ימוצה לעולם. תגובות מופת, וכמה שאפשר היה להסתדר בלעדיהן. פגשתי כותבים שחסרים היום, וכמה שלא כל כך.
למעט כמה יוצאים מן הכלל, רמת המאמרים היתה גבוהה למדי מן הרגע הראשון (ועל כך ברכות למערכת, ולדובי בראשה). היה משעשע לקרוא על עדכונים שנוספו לתוכנה מעת לעת (הייתם מאמינים שפעם היו כותבים תגובה בלי לראות את המלבן שעליו מגיבים?). מזכיר למי שצריך, שתוכנת האייל לא נבנתה ביום אחד.

עכשיו, כשהמלבן "דיונים שטרם קראת" נעלם ואיננו עוד, אני רוצה להציע משהו שכבר עלה בעבר: להקפיץ מדי כמה ימים, באופן אקראי, דיון מן העבר. חבל שלא לנצל את המאגר המרשים שעומד לרשותנו.
Welcome to the Club 150196
Welcome to the Club 150198
אתם לא לבד שם :)
Welcome to the Club 150217
היי! גם אני פז"מניק, רוצה קרדיט!
(חוץ מ10 דיונים על שירה שבחרתי לא לקרוא)
Welcome to the Club 150224
אני הייתי שם‏1, במשך תקופה ארוכה, עד סוף 2002 - ואז לקחתי חופש של כמעט חמישה חודשים. אמנם אני מצמצם את הפער, אבל בגלל שהיו באותה תקופה בחירות בארץ ומדור בחירות באייל אני חושב שאוותר בינתיים על התענוג.

1 סוג של הול אוף פיים?
Because it's there 150254
אתם לא חושבים שמגיע לתגובות שלנו איזה צבע מיוחד, או משהו?
Because it's there 150256
ביקרתי היום בפורום בו המשתתפים מדורגים ע"י מערכת אוטומטית בהתאם לפז"מ ולמספר התגובות. הסקאלה התחילה ב"newbie" (ומה מביך היה לגלות שליד שמי מתנוסס הכינוי newbie בגאון) וטיפסה ל "regular", "activist" ו "fanatic". אפשר לארגן מטל משהו דומה, אם כי איילים אלמונים לא יוכלו ליהנות מהקיטלוג.
Because it's there 150262
לא פיר! הדרוגים האלה נעשים על פי כמות תגובות. אני קוראת הכל אבל מגיבה (בד"כ) רק כשבאמת יש לי משהו להגיד, ולא כשאני סתם מסכימה לדברי מישהו.
סנוביזם זול 150265
את מי זה צריך לעניין מתי נכנסת לראשונה לאייל, כמה מאמרים קראת (כולל אלו שלא מעניינים אותך, אלה שאתה(1) לא מבין בהם כלום, וכל שילוב של השניים), כמה תגובות הגבת, כמה מהן הוגלו לאי השדים וכמה נמחקו סופית.
קראת את כל הדיונים? יבושם לך. מחלקם גם החכמת? הרווח כולו שלך. אם אתה זוכר מה שקראת, אז אולי תדע למצוא את ההקשר ולהביא קישור בדיונים הבאים, ואז גם יהיה ערך מוסף לכלל באי הפורום מהארכיבאות הזאת.

____
(1) כן, אני יודע שנגה זאת את, אבל התגובה הזאת, למרות שהיא ממוענת לנגה, היא גנרית.
סנוביזם זול 150267
אתה סתם מקנא.
שיכון ותיקים 150270
נכון.
סנוביזם זול 150321
משום מה יש לי התחושה שהוא התכוון אלי.
איזי מבין בהכל עם קבלות (וחשבונית).
ערן חמוד מכדי לעורר אנטגוניזם.
אתה הצהרת שלא קראת דיונים שלא הבנת.

ואולי זה בגלל שהפסקתי לקחת את הגלולות נגד פאראנואידיות.
(מזל שלא סיפרתי שגם אני במועדון) 150328
סנוביזם זול 150347
תודה על המחמאה, אבל למרות שאני מקפיד לקרוא את מדור השירה של האייל על כל תגובותיו, אני לא יכול באמת להגיד שהבנתי את כל השירים, שלא לדבר על כל התגובות. (בפרט של א. שכטר)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים