הפסקה האחרונה 150548
דווקא את ההוללות המינית משאירים לכל ימי השנה (לפחות משתדלים) ודווקא מסיבות הטראנס והסמים קשורים ועוד איך אל הטבע. רוב מסיבות הטראנס (אני מתכוון ל''רייבים'' האמיתיים ולא למסיבות הממוסחרות במועדונים התל-אביביים הצפופים) נערכות בטבע, תחת כיפת השמיים, ביערות ובמדבר, לאורן של שקיעות וזריחות. הטבע הוא חלק חשוב באווירה השוררת סביב. באשר לסמים, נכון שהכימיקלים המעובדים אינם טבעיים, אך כאשר מדובר במריחואנה - יש חשיבות רבה לאיכות ולטריות הצמח, פרחיו וזרעיו, אופן גידולו ואפילו אופן קצירתו ושימורו. אפשר אולי להגיד ש''רייב'' המוני המתרחש בחיק הטבע, המהול בעישון עשבים רעננים, הכולל התהוללות מינית - מקביל ואפילו משחזר במידה מסויימת את אופן החגיגות בעולם הקדום. יש כאן שיבה מבורכת אל הטבע. אבל לך תסביר את זה למשטרה...
הפסקה האחרונה 150551
אה, אין כמו התהולליות מיניות מרובות-משתתפים בחיק הטבע. מה יותר טבעי מלחלוק במיניותך, באישיותך, ובעגבת ובמנדבוצ'קעס עם כלל חבריך וחברותיך? אה, רגע, אבל היום אפשר לטפל במחלות מין כאלה. כמובן, עושים זאת על ידי כימיקלים סינתטיים ארורים. אני תוהה כמה אנשים מוכנים לשלם את מחיר החזרה לטבע במלואו, בימינו אלה.

אף-על-פי-כן, אינני רואה לנכון להפוך את זה לעניינה של המשטרה; אם המשטרה הייתה עוצרת על כל סוג של חוסר-אחריות, אני הייתי ראשון היושבים בכלא. (למשל, רק שלשום, כשהלכנו לעדכן תעודות תושב, נזכרתי רק במקום עצמו ששכחתי את שלי בבית!)
מתבקש להוסיף 150552
_________________
כליל החורש נאורי, חי על הקצה, 2003
מתבקש להוסיף 150553
כשאתה צודק אתה צודק, מר פלוני אלמוני.
הפסקה האחרונה 150560
אני שמחה לשמוע שחלק ממסיבות הטראנס נערכות בחיק הטבע - אבל אתה בעצמך מודה שחלקן מתנהל במועדונים הצפופים של תל אביב. אני תומכת בכל צורה של חזרה לטבע, אבל האם באמת אנחנו זקוקים לשם כך לסמים, אפילו רכים כמו מריחואנה?
הפסקה האחרונה 150583
אינני יודע. צריך לשאול את מי שמעשן. אני יכול רק לשער שיש בזה משהו שמוסיף לתחושת ההתחברות לטבע, שכן רבים האנשים שמעשנים סמים בעת מסיבות טראנס בטבע. (ורבים עוד יותר אלו המשתמשים בסמי הזיה ''בלתי-טבעיים'')

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים