השיקול של הניינטיז 1514
אני סקסי - משמע אני קיים (ולהפך)
--------------------------------------------------------

ראשית כמה הגדרות - תשנאות היא ניינטיזאות, תשמאות היא אייטיזיות (תשלאות היא סבנטיזאות וכו'). ושדעוך הוא המילה העברית ההופכית לשדרוג. לשדעך מחשב זה להחליף מחשב פנטיום 3 למחשב אקס.טי.

אנחנו כאן מנסים לבחור את השיר התשנאי, ועל כן אנחנו אמורים לפעול לפי אמות המידה החדשות, המהפכניות, שיצרה התשנאות. אמות המידה שצויינו בכתבתך, עידו ידידי, מתאימות לבחירת השיר התשמאי אולי.
אנסה לקצר - אני סבור שהשנים האחרונות היו לבטח מהשנים החשובות והטובות ביותר בימי האנושות. כבר עתה אני מתגעגע להיום. על כן, ההתנהגות הזאת, של שימוש בציטטות מימי הביניים מקורה ברגשי נחיתות רווחים. נסיונות שדעוך לתקופה שלנו הן עוול היסטורי.

שוב, אנסה לקצר ולהתמקד בעניין - התזה שלי היא שאמת המידה עצמה צריכה להיות תשנאית. אמת המידה שלי היא (וזו הנקודה) - סקסיות. על המאזין להחליט איזה שיר הכי סקסי נכתב בתקופה הזו. סקסיות, מטבע היותה בלתי נגדרת להגדרה, היא אקסיומטית ובסיסית כאש וכמים וכאהבה עצמה. איכות זה לעניים. סקסיות זה בשבילנו. סקסיות היא, איך לאמר, סקסית. ואסיים בשיר של עצמי:

איכות
-------
האמת לא מעניינת אותי כלל.
ישנם הדברים הסקסיים,ואלה שלא -
אלוהים ירחם עליהם.

אני נהנה מהעיתון שלכם ומאחל לו בהצלחה. שירי העשור שלי הם, כמובן, שניים: 'המקרנה' ו'סמלס לייק טין ספיריט'. יש בהם 100 אחוז של מוס.

רועי צ'יקי ס' ארד

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים