ציפייה לחינוך 151568
מאחר ואני קרוב לעולם החינוך והטיפול היתי מצפה שתתקצבו נערים מחננים בתחמי הספורט לדוגמה יש לי נער שמחונן בכדור רגל ובאים לא יאבשרו לו משאבים לא יוכל להתקדם וזו לא רק דעתי זו גם דעת המאמנים שלו בציפיה לתשובתכם שלומי
ציפייה לחינוך 151569
1. נסה את אתר הבית של מפעל הפיס, http://www.pais.co.il .
2. אם הנער ההוא כל-כך מחונן, אולי תשלח אותו ללמוד משהו?
ציפייה לחינוך 151596
א. כפי שמישהו כבר ציין, פה לא מפעל הפיס. אנשי מפעל הפיס, למיטב ידיעתי, אינם עוקבים בחרדה אחר הדיון הזה, וניסיון לפנות אליהם דרך כאן הוא תפל משהו. הוא גם מעיד במשהו על הבנת הנקרא של השואל, אבל לא נכנס לזה.

ב. תחום הכדורגל, ברוך השם, הוא מפותח לעילא בישראל. אם הנער כה מחונן בכדורגל (ותהרוג אותי אם אני מבין מה זה אומר), למה לא לשלוח אותו לאחת מקבוצות הנוער החשובות - אלו שרק מחפשות לטפח נערים מתאימים שיוכלו בהמשך דרכם להצטרף לקבוצות הבוגרים ולהרוויח כמויות מגוחכות של כסף תרומת זאת?

ג. מאחר ואתה קרוב לעולם החינוך, אני בטוח שאתה מודע לעובדה שמי שזקוק באמת למשאבים הם לא שחקני כדורגל, אלא צעירים מחוננים במובן המקורי של המילה, שפעמים רבות נותרים בביצת הבינוניות של מערכת החינוך הישראלי כי אין הפרוטה בידי הוריהם כדי לממן את שהותם במסגרות המיוחדות המועטות המוצעות לילדים כאלו, וכך אנו מאבדים לא שחקן כדורגל נוסף, מוצלח ככל שיהיה, אלא מדען או פילוסוף שיכול, פרט לכבוד וליקר שיביא למדינת ישראל, גם לתרום תרומה מהותית לאנושות כולה.
סנוב 154281
גם שחקני כדורגל יכולים להביא כבוד ויקר למדינת ישראל (אם כי בקשר לתרומה לאנושות אני לא כל כך בטוחה). יתרה מזאת, חינוך לספורט יכול להציל הרבה נערים מביצה נמוכה אף יותר מביצת הבינוניות. תחלק תקציבים איך שאתה רוצה, אבל זה לא לעניין להתעלם מהכוח של החינוך לספורט (למשל, גיבוש קבוצת כדורגל איכותית) באזורים נחשלים-יחסית.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים